iMagazine

Apple przejmuje Workflow!

23/03/2017, 09:59 · · · 13

Dzień się ledwo zaczął, a mamy już news dnia, a nawet miesiąca.

Apple od jakiegoś czasu stara się przekonać, że iUrządzenia również doskonale mogą się nadawać dla power-userów. Tim Cook obiecał, że iPady będą jeszcze bardziej pro. Wydaje się, że biorą to na poważnie, o czym świadczy dzisiejsza wiadomość, która obiegła świat – Apple zatrudnia twórców aplikacji Workflow oraz przejmuje ją samą.

O Workflow pisaliśmy na iMagazine już nieraz – to świetne narzędzie do automatyzacji czynności na iOS. Teraz, dzięki przejęciu przez Apple otwiera się możliwość jeszcze większej integracji z systemem. Być może na nadchodzącym WWDC dowiemy się o tym czegoś więcej.

Część osób prorokuje rychły koniec Workflow po dzisiejszym przejęciu, ale ja jestem pełen nadziei, że Apple nie po to kupiło ten pomysł, żeby go zabijać, a wręcz przeciwnie – żeby jeszcze bardziej go rozwinąć.

Na ostatek dobra wiadomość – od dziś Workflow można pobrać za darmo! Więc jeśli wcześniej odstraszała Was cena, to ten argument już nie przeszkadza.

Wszystko wskazuje na to, że nastają ekscytujące czasy dla power-userów w kontekście iOS. Nie mogę się doczekać, aż dowiemy się o tym więcej!

źródłoTechCrunch

13

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


  • rybak17

    Oby nie było jak ze Sparrow po wykupieniu przez Google.

    • ein

      Niestety. Było sobie Workflow…

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.