iMagazine

Apple zwraca koszt zakupu Workflow osobom, które niedawno go kupiły

06/04/2017, 20:34 · · · 1

O Workflow w ostatnich dniach było słychać dość dużo. Wszystko za sprawą przejęcia zespołu odpowiedzialnego za tę aplikację przez Apple. Zaraz po tym aplikacja z płatnej stała się darmowa. Osoby, które nieco wcześniej zakupiły Workflow, mogą się spodziewać maila od Apple.

Jak donoszą zagraniczne serwisy, m.in. 9to5Mac, użytkownicy, którzy niedawno zakupili Workflow, otrzymują w ostatnich dniach maile od Apple, z których wynika, że ten ostatni zwraca pełne koszty zakupu aplikacji. Poniżej treść jednego z takich maili:

Dear iTunes Customer,

Thank you for purchasing Workflow by DeskConnect, Inc. Workflow is now available for free in the App Store. Since you recently purchased this app, we have issued you a full refund in the amount of $3.21. These funds will be applied to your original payment method and may take up to five business days from the issue date to post to your account.

Regards,
iTunes Support Team

Nie wiadomo, jaki przedział czasowy Apple przyjęło do zakwalifikowania kogoś do zwrotu pieniędzy za Worfklow. Z tweeta pewnego użytkownika można wywnioskować, że okres ten obejmuje przynajmniej kilka tygodni:

Źródło 9to5Mac

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kaefpe Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kaefpe
Gość

Potwierdzam, dostałem zwrot € oraz mail z fakturą korygującą.