iMagazine

Jak na Fitbitach włączyć tryb 24-godzinny tarczy zegarka?

13/04/2017, 12:17 · · · 4

Z pewnym zdziwieniem – już drugi raz w życiu – zauważyłem, że nie mogę znaleźć funkcji do zmiany trybu wyświetlania zegara z 12-godzinnego na 24-godzinny na niektórych tarczach w swoich produktach. Okazuje się, że takiej możliwości nie ma. W aplikacji.

Otóż można to zrobić, ale nie przez aplikację. Należy się udać na stronę Fitbita, zalogować się do swojego konta, aby dopiero tam, w ustawieniach, ustawić w jakim formacie chcemy wyświetlać czas.

Intuicyjne? Niekoniecznie, ale dobrze że w ogóle jest taka opcja.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

Warto wspomnieć, że taka sytuacja, w sensie z wyświetlanym 12-godzinnym czasem, jest TYLKO WTEDY GDY MAMY JĘZYK ANGIELSKI ustawiony w systemie. Gdy mamy język polski i polski region „out-of-the-box” mamy we wszystkich urządzeniach Fitbit podpiętych do naszego konta ustawiony zegar 24-godzinny.

Moridin napisał(a):

Rzecz w tym że ja konto na Fitbit mam od dawna i kiedyś przypomniałem sobie że to zmieniałem. Musiało się samo przestawić. Dziwne. 🙂

Jan Urbanowicz napisał(a):

Ja mam w telefonie angielski, więc jeśli już, to zależy to od tego, jaki mamy ustawiony region. Ja mam Polskę i mam 24h zegar.

Moridin napisał(a):

Ja mam nasz region od zawsze.