iMagazine


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Kartusa napisał(a):

Proponuję jednak nie rozpoczynać Świata Dysku od „Koloru Magii”. Po kilku innych tomach można wrócić do niego, ale zaczynanie od tego może wywołać więcej złego niż dobrego.
Rekomenduję zacząć od cyklu o straży lub od czarownic.

Moridin napisał(a):

A konkretnie jakaś książkę polecisz?

Kartusa napisał(a):

Zacznij od „Straż! Straż!” (pierwsza część cyklu o straży), potem Trzy wiedźmy (Wyrd sisters) (druga część o czarownicach). Potem możesz już jechać po kolei (od „Koloru magii”). Jeżeli spodoba Ci się jakiś cykl, to czytaj go dalej, ale nie więcej niż 3 części, bo im dalej, tym więcej nawiązań do innych serii. Prędzej, czy później trzeba wrócić do początku.

pggunia napisał(a):

Bardzo fajny odcinek 😄

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK