iMagazine

iMovie, GarageBand oraz pakiet iWork za darmo dla wszystkich

18/04/2017, 23:44 · · · 1

Dziś Apple postanowiło sprawić niespodziankę w odniesieniu do swoich aplikacji.

Do tej pory iMovie, GarageBand oraz pakiet iWork dla iOS i macOS były darmowe dla nabywców nowych komputerów lub iUrządzeń zakupionych po drugiej połowie 2013 roku. Starsi użytkownicy byli niestety zmuszeni kupić te aplikacje, jeśli chcieli z nich korzystać.

Tymczasem od dziś programy te stały się całkowicie darmowe dla wszystkich, bez wyjątku. Dzięki temu nie będzie już niejasności, czy kombinowania w celu zdobycia wspomnianych aplikacji za darmo.

Opisywana decyzja, według nowo wydanego dokumentu, ma ułatwić korzystanie z tych aplikacji głównie w sektorze biznesowym i edukacyjnym, gdzie dokonywano zakupów przez VPP (Volume Purchase Program).

Jeśli więc nie mieliście możliwości zakupu iMovie, GarageBand czy pakietu iWork, teraz możecie to zrobić. Poniżej znajdują się linki do tych aplikacji:

Źródło MacRumors


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

W.Waldek napisał(a):

„Tymczasem od dziś programy te stały się całkowicie darmowe dla wszystkich, bez wyjątku.” – oj nieładnie tak wprowadzać w błąd! Niestety – cóż z tego że darmowy skoro nie dla wszystkich! Na El Capitan go nie zainstalujesz – Apple znowu „olewa” tych, którzy nie chcą lub nie mogą instalować najnowsze OSX. Ja nie mogę więc obejdę się smakiem. Starsze wersje z pakietu nie są dostępne. Trudno. Kupię Office.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK