iMagazine

Kampania Apple na Dzień Ziemi

21/04/2017, 08:01 · · · 1

Na YouTube’owym kanale Apple pojawiły się cztery materiały wideo, które pokazują, jak ekologiczną jest firmą.

Forma tej kampanii jest dość niezwykła jak na Apple. Przyzwyczajeni jesteśmy do pięknych zdjęć, które razem z opowiadaną historią od razu wzbudzają w nas pozytywne emocje. Tym razem jednak mamy do czynienia z wersją rysowaną.

W każdym z materiałów poznajemy jednego z pracowników Apple, który opowiada nam, w jakiej dziedzinie firma z Cupertino wytęża swoje wysiłki w sferze ekologii oraz wpływie na środowisko. Z tych czterech filmów możemy się dowiedzieć, jaki związek mają panele słoneczne zasilające infrastrukturę Apple z karmieniem jaków, czy też znajdziemy odpowiedź, czy budynki mogą oddychać. Ciekawy jestem, jakie będziecie mieli wrażenia po obejrzeniu tych spotów. Mi się nawet spodobały.

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Patryk Staśkiewicz napisał(a):

Mi też, muszę przyznać że mnie tym ‚kupili’ :)

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.