iMagazine

Kampania Apple na Dzień Ziemi

21/04/2017, 08:01 · · · 1

Na YouTube’owym kanale Apple pojawiły się cztery materiały wideo, które pokazują, jak ekologiczną jest firmą.

Forma tej kampanii jest dość niezwykła jak na Apple. Przyzwyczajeni jesteśmy do pięknych zdjęć, które razem z opowiadaną historią od razu wzbudzają w nas pozytywne emocje. Tym razem jednak mamy do czynienia z wersją rysowaną.

W każdym z materiałów poznajemy jednego z pracowników Apple, który opowiada nam, w jakiej dziedzinie firma z Cupertino wytęża swoje wysiłki w sferze ekologii oraz wpływie na środowisko. Z tych czterech filmów możemy się dowiedzieć, jaki związek mają panele słoneczne zasilające infrastrukturę Apple z karmieniem jaków, czy też znajdziemy odpowiedź, czy budynki mogą oddychać. Ciekawy jestem, jakie będziecie mieli wrażenia po obejrzeniu tych spotów. Mi się nawet spodobały.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Patryk Staśkiewicz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patryk Staśkiewicz
Gość
Patryk Staśkiewicz

Mi też, muszę przyznać że mnie tym ‚kupili’ :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK