iMagazine

„Today at Apple” – program szkoleń

25/04/2017, 17:34 · · · 2

Apple od lat pokazywało, jak ważna dla nich jest edukacja. Teraz robią kolejny krok w tym kierunku.

„Today at Apple” to program darmowych szkoleń, który ma ruszyć już w maju we wszystkich Apple Store’ach na świecie. Ich tematyka będzie zróżnicowana i ma udostępnić wiedzę bez względu na czyjeś doświadczenie czy wiek.

Zajęcia będą prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów oraz artystów. Łącznie dostępnych ma być więcej niż sześćdziesiąt sesji. Oto niektóre z programów:

  • Studio Hours – 90-minutowe zajęcia prowadzone przez tzw. Creative Pros będą dotyczyć szerokiego zakresu tematów – od sztuki i projektowania do pisania i prezentacji. Uczestnicy są zachęcani, by korzystać z porad prowadzących co do prywatnych projektów.
  • Photo Walks i Sketch Walks – warsztaty mające na celu odkrycie przed uczestnikami nowych technik robienia zdjęć i rysowania.
  • Kids Hours – skierowane są głównie do najmłodszych i mają pobudzić ich kreatywne umysły poprzez zabawę. Zajęcia te obejmują naukę programowania z wykorzystaniem Sphero, tworzenie muzyki w GarageBand oraz tworzenie filmów z iMovie.
  • Temat programowania będzie stanowił również odrębne sesje skupiające się na nauce języka Swift przy pomocy aplikacji Swift Playgrounds.
  • Photo Labs i Music Labs to zajęcia, gdzie uczestnicy będą się uczyć nowych metod robienia zdjęć i tworzenia muzyki.
  • Pro Series skierowane są do zaawansowanych użytkowników Final Cut Pro X i Logic Pro X, gdzie poruszone zostaną między innymi tematy korekcji kolorów, czy obróbki audio.
  • Perspective and Performances – to spotkania z artystami, którzy będą opowiadać i pokazywać, jak wygląda proces tworzenia różnych projektów.

Jak już wspomniałem, program „Today at Apple” wystartuje w maju we wszystkich Apple Store’ach. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie sesje będą wszędzie dostępne.

Źródło Apple


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Marcin Nowicki napisał(a):

super pomysł przydało by się również u nas.

Krzysztof Kwiatkowski napisał(a):

Chyba żartujesz? Apple nie wprowadza do Polski swoich usług a ma robić szkolenia? Dla kogo i niby gdzie? Dla apple rynek polski jest i jeszcze długo będzie niezauważalny.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK