iMagazine

Ruszyła sprzedaż Apple Watch NikeLab

28/04/2017, 11:47 · · · 0

Apple Watch NikeLab właśnie trafił do sprzedaży. Ta limitowana edycja Apple Watch Series 2 powstała we współpracy z firmą Nike. Cena tego modelu jest taka sama jak standardowego aluminiowego Apple Watch Sport. Różnicą jest sposób dystrybucji.

Apple Watch NikeLab podobnie jak Apple Watch Nike+ posiada specjalne tarcze współtworzone z Nike wraz z możliwością szybkiego uruchomienia aplikacji Nike+ Run Club. Edycja NikeLab posiada inny kolor opaski – kremowo-czarny. Tę wersję zegarka kupimy przez stronę Nike, w sklepach Nike Lab Store oraz w domu handlowym Isetan w Tokyo, w którym znajduje się sklep typu pop-up z Apple Watch.

Na razie zegarka w tej wersji nie kupimy w Polsce. Wydaje mi się jednak, że może się on pojawić na stronie Nike. W sprzedaży są tam pozostałe zegarki Nike+. Osobiście cieszy mnie to, że Apple Watch jest projektem cały czas żyjącym i wciąż bardziej liefestyle’owym niż technologicznym. Dodawane są kolejne paski, pojawiają się nowi partnerzy. Sam znów robię do niego chyba już czwarte podejście, ale jak możecie przeczytać w specjalnym wydaniu iMagazine jest to urządzenie, które czasem potrafi zmienić życie, a czasem nawet je uratować.

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.