iMagazine

Ruszyła sprzedaż Apple Watch NikeLab

28/04/2017, 11:47 · · · 0

Apple Watch NikeLab właśnie trafił do sprzedaży. Ta limitowana edycja Apple Watch Series 2 powstała we współpracy z firmą Nike. Cena tego modelu jest taka sama jak standardowego aluminiowego Apple Watch Sport. Różnicą jest sposób dystrybucji.

Apple Watch NikeLab podobnie jak Apple Watch Nike+ posiada specjalne tarcze współtworzone z Nike wraz z możliwością szybkiego uruchomienia aplikacji Nike+ Run Club. Edycja NikeLab posiada inny kolor opaski – kremowo-czarny. Tę wersję zegarka kupimy przez stronę Nike, w sklepach Nike Lab Store oraz w domu handlowym Isetan w Tokyo, w którym znajduje się sklep typu pop-up z Apple Watch.

Na razie zegarka w tej wersji nie kupimy w Polsce. Wydaje mi się jednak, że może się on pojawić na stronie Nike. W sprzedaży są tam pozostałe zegarki Nike+. Osobiście cieszy mnie to, że Apple Watch jest projektem cały czas żyjącym i wciąż bardziej liefestyle’owym niż technologicznym. Dodawane są kolejne paski, pojawiają się nowi partnerzy. Sam znów robię do niego chyba już czwarte podejście, ale jak możecie przeczytać w specjalnym wydaniu iMagazine jest to urządzenie, które czasem potrafi zmienić życie, a czasem nawet je uratować.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK