Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 5/2017 – Majówka z iMagazine

iMagazine 5/2017 – Majówka z iMagazine

6
Dodane: 7 lat temu

Majówka właśnie się zaczyna, dlatego trochę wcześniej niż zwykle chcieliśmy przekazać na Wasze ekrany najnowsze wydanie iMagazine. W numerze przeczytacie o nowym, bardzo ciekawym soundbarze BlueSound, nowym systemie inteligentnego oświetlenia od… IKEA, inteligentnym portfelu, nowym LG G6Samsungu Tab S3, a także niesamowitym Mercedesie GLC 43 AMG. W numerze kontynuujemy popularne, jak się dowiedzieliśmy od Was, cykle o backupie, kobiecie w delegacjiminimalizmie. Na deser tym razem Seszele, ale to oczywiście nie wszystko.

Tym razem, z racji dłuższego niż zwykle weekendu, prócz tego numeru, zapraszamy Was też do przeczytania numeru specjalnego o fitnessie, który znajdziecie na naszej stronie oraz na Waszej półce w aplikacji.

Zapraszamy do lektury i życzymy udanej majówki!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Witam.
Po raz pierwszy miałem okazję i chęć poczytania Państwa magazynu i jak całościowo magazyn i jego poziom zrobił na mnie dość pozytywne wrażenie tak ilość pozostawionych spójników na końcu linii była dla mnie czymś przerażającym, wręcz traumatycznym doświadczeniem. Proponowałbym na przyszłość przed publikacją zweryfikować, przejrzeć wydanie, pod tym kątem.
Pozdrawiam i życzę powodzenia

Cześć,
powiedzcie proszę w jaki sposób czytać iMagazine na MacBooku? iMag Fitness 1/2017 można pobrać jako plik .pdf i to by rozwiązało mój problem, ale w przypadku normalnego wydania nie widzę takiej możliwości. iPhone ma za mały ekran do wygodnego czytania, iPad Air mi się na iMagu wiesza i ogólnie przeglądanie kolejnych stron nie jest zbyt wygodne, najchętniej bym to robił na MacBooku, ale nie wiem jak, dlatego proszę o poradę :)