iMagazine

iMagazine 5/2017 – Majówka z iMagazine

29/04/2017, 00:21 · · · 6

Majówka właśnie się zaczyna, dlatego trochę wcześniej niż zwykle chcieliśmy przekazać na Wasze ekrany najnowsze wydanie iMagazine. W numerze przeczytacie o nowym, bardzo ciekawym soundbarze BlueSound, nowym systemie inteligentnego oświetlenia od… IKEA, inteligentnym portfelu, nowym LG G6 i Samsungu Tab S3, a także niesamowitym Mercedesie GLC 43 AMG. W numerze kontynuujemy popularne, jak się dowiedzieliśmy od Was, cykle o backupie, kobiecie w delegacji i minimalizmie. Na deser tym razem Seszele, ale to oczywiście nie wszystko.

Tym razem, z racji dłuższego niż zwykle weekendu, prócz tego numeru, zapraszamy Was też do przeczytania numeru specjalnego o fitnessie, który znajdziecie na naszej stronie oraz na Waszej półce w aplikacji.

Zapraszamy do lektury i życzymy udanej majówki!


Plik PDF – 127,4MB (185 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

6

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • Bolesław Bryliński

  Witam.
  Po raz pierwszy miałem okazję i chęć poczytania Państwa magazynu i jak całościowo magazyn i jego poziom zrobił na mnie dość pozytywne wrażenie tak ilość pozostawionych spójników na końcu linii była dla mnie czymś przerażającym, wręcz traumatycznym doświadczeniem. Proponowałbym na przyszłość przed publikacją zweryfikować, przejrzeć wydanie, pod tym kątem.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia

  • Czy możesz sprecyzować dokładnie gdzie te spójniki-sieroty widziałeś?

 • rybak17

  Przydałaby się aplikacja dla Androida

 • Łukasz

  Cześć,
  powiedzcie proszę w jaki sposób czytać iMagazine na MacBooku? iMag Fitness 1/2017 można pobrać jako plik .pdf i to by rozwiązało mój problem, ale w przypadku normalnego wydania nie widzę takiej możliwości. iPhone ma za mały ekran do wygodnego czytania, iPad Air mi się na iMagu wiesza i ogólnie przeglądanie kolejnych stron nie jest zbyt wygodne, najchętniej bym to robił na MacBooku, ale nie wiem jak, dlatego proszę o poradę :)

  • Musisz się zapisać do newslettera, wtedy dostaniesz linka do PDF na maila.

   • Łukasz

    Szczwane rozwiązanie, ale działa ;) Dzięki!

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.