iMagazine

Aktualizacja iOS 10.3.2

15/05/2017, 21:59 · · · 3

Apple udsotępnidło dziś wszystkim użytkownikom posiadającym zgodne urządzenia, system iOS 10.3.2 build 14F89 i 14F90. W systemie nie znajdziecie większych zmian. Oficjalna lista zmian jest również bardzo uboga:

System iOS 10.2.1 zawiera poprawki błędów i poprawia bezpieczeństwo iPhone’a i iPada.

Jednak jeśli interesuje Was co konkretnie zostało poprawione to pod tym adresem -> support.apple.com, macie pełną listę zmian. Poprawki bezpieczeństwa dotknęły prawie każdego elementu systemu. Dlatego warto zainstalować tę aktualizację jak najszybciej.

Wielkość aktualizacji dostępnej z poziomu urządzenia to od 100 do 600MB w zależności od modelu. Aktualizacji możecie też dokonać poprzez iTunes. Przeprowadziłem update na kilku urządzeniach i nie zauważyłem problemów Spokojnie możecie instalować, ale pamiętajcie o backupie na początek.

PS. Jeśli jeszcze nie wiecie to www.czyjestpolskasiri.pl.

PS2. Już za trzy tygodnie na WWDC zostanie zaprezentowany system iOS 11.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Mariusz Piaścik napisał(a):

Ja najbardziej czekam na wprowadzenie płatności do PL. Dużo bardziej niż na polską siri, która do niczego potrzebna mi nie jest… Do tego przydałaby się opcja podpięcia więcej niż 1 karty.

Rafal Mrozowski napisał(a):

… no to poczekasz na to jakieś kilka lat :( ….

lord logan napisał(a):

Ja place wpopsce apple pay bez problemu

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK