iMagazine

Apple Pay zawitało do Włoch

18/05/2017, 22:04 · · · 5

Kolejny kraj w Europie może już korzystać z płatności Apple. Tym razem trafiło na Włochy.

Na początek z Apple Pay będą mogli korzystać klienci trzech banków: Carrefour Banca, Unicredit oraz Boon. Wkrótce wspierać będą go kolejne banki. Ich listę oraz listę sklepów, w których można korzystać z tej formy płatności można znaleźć na oficjalnej stronie.

Obecnie Apple Pay jest już dostępne w szesnastu krajach. Polska nadal czeka na swoją kolej. Choć być może niedługo znajdzie się sposób na korzystanie z Apple Pay przy pomocy aplikacji Revoult.

Źródło Apple


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

merfi napisał(a):

Unicredit właśnie wycofał się z Polski. Szkoda, miałem tam konto przez 20 lat i bardzo sobie chwaliłem ogólnoeuropejski charakter tego banku.

Kamil Steć napisał(a):

Revolut, nie Revoult

januszp napisał(a):

Apple Pay do Polski nie trafi nigdy!!! tak jak siri pl….smutne , ale prawdziwe

Moridin napisał(a):

Nigdy nie mów nigdy.

januszp napisał(a):

słuszna uwaga, generalnie się do niej stosuje, ale….w tej kwestii to oczywiście tylko i wyłącznie moja prywatna opinia, wkurza mnie ten stan rzeczy i gdy śledzę ten temat , niestety widzę te sprawę bardzo czarno, nie ma podstaw do najmniejszego optymizmu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK