iMagazine

Przepis na dwukrotnie tańszego Netflixa od Apple niż subskrybując bezpośrednio

24/05/2017, 21:50 · · · 27

Netflix od dłuższego czasu obciąża mi kartę w złotówkach. Plany są trzy – za 34 PLN mamy najniższą jakość i możliwość używania konta na jednym ekranie, za 43 PLN dostajemy jakość HD i 2 ekrany, a za 52 PLN otrzymujemy 4K i 4 ekrany. Tę cenę można znacząco obniżyć, od dzisiaj.

Kupując subskrypcję przez aplikację, płacąc kartą podpiętą do App Store, otrzymujmy znacznie korzystniejszą ofertę – 29,99 PLN zamiast 34 PLN, 34,99 PLN zamiast 43 PLN lub 44,99 zamiast 52 PLN.

Przepis (jeszcze niesprawdzony)

Subskrybuję Netflixa odkąd pojawił się w Polsce (a w zasadzie jeszcze wcześniej zacząłem to robić, oglądając treści z USA) i na obecną chwilę nie mogę w 100% powiedzieć, że to zadziała, ale logika podpowiada, że powinno.

 1. Należy przejść na stronę Your Account na Netflix.com.
 2. Pod napisem Membership & Billing trzeba nacisnąć przycisk Cancel Membership.
 3. Pojawi się data, do kiedy nasze konto jest aktywne (przyjdzie też mail).
 4. Od dnia następnego z punktu 3 powinna być możliwość wykupienia nowej subskrypcji przez aplikację, przez App Store zamiast bezpośrednio od Netflixa. Mam nadzieję, że za niższą cenę.

Error fare

Jak zaczynałem tworzyć ten wpis, to ceny w aplikacji przedstawiały się jak na powyższym screenie. A mogło być tak pięknie… Nie ukrywam, że entuzjazm mi ciut opadł, ale i tak będę dalej subskrybował (przez App Store zamiast od Netflixa).

27

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.

morid1n

 • Anulowałem. Czekam na koniec subskrypcji. Dam znać w czwartek czy poszło odnowienie via iTunes.

 • Dawid

  Sprawdziłem drugi przepis – jakiś czas temu anulowałem subskrypcję (przez konto Netflixa na stronie), teraz w aplikacji na telefonie dałem „zacznij bezpłatny miesiąc”, wpisałem dane (login i hasło) mojego konta, wykryło, że ja to ja i oczywiście bezpłatnego miesiąca nie dostałem, ale za plan „Standard” zapłaciłem 34,99 (czyli mniej).

 • Andaar

  Wszystko ładnie chodzi, wystarczy zrezygnować z subskrypcji przez stronę, zalogować się na urządzeniu Apple i potem tylko wykupić subskrypcję przez iTunes.

 • Kmil

  Czyli niedługo dojdzie te 8% podatku i będzie po wszystkim ;) Sam nie wiem czy warto zmieniać sposób subskrypcji.

 • Marcin Szotmiller

  Teraz to już chyba nie działa.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.