iMagazine

iMagazine 6/2017 – WWDC 2017

01/06/2017, 02:16 · · · 6

W tym roku trochę wcześniej niż zwykle wybieram się na wakacje. Zazwyczaj wyjeżdżałem z rodziną w sierpniu, a teraz zdecydowaliśmy się na przełom czerwca i lipca. W związku z tym wydanie lipcowego iMagazine będzie w rękach Wojtka, a ja już teraz zastanawiam się nad tym, co będzie mi potrzebne na zbliżających się wakacjach. Co roku robię swoją prywatną checklistę tego, co zabrać, o czym nie zapomnieć, pakując się. Moim podstawowym i najważniejszym gadżetem, jaki zabieram na każdy wyjazd, jest… przedłużacz z dużą liczbą gniazdek. Już od dawna przyzwyczaiłem się do tego, że w hotelach zazwyczaj dostępne jest tylko jedno gniazdko, a ładować trzeba coraz więcej rzeczy, które ze sobą wozimy. Dobra, lekka i przede wszystkim pakowna torba to druga najważniejsza rzecz – może Knomo Rupert przypadnie Wam do gustu. Gimbal i selifestick też na pewno się przydadzą. Do bagażu wrzucę też, jeśli mi Norbert wypożyczy, najnowszy głośnik Beoplay P2. O tym wszystkim przeczytacie w czerwcowym iMagazine.

Ale to nie wszystko. W numerze znajdziecie też inteligentny dom od Fibaro, „elektryka” Hyundaia, smart odkurzacz, drugą część opowieści o Seszelach, Hongkong, Bazyleę, a z najnowszej książki Michała Śliwińskiego dowiecie się, jak zorganizować się tak, aby mieć wolny… piąteczek.

Czerwcowy iMag zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszamy do lektury.

Zapraszamy też na pierwszą w tym roku iChwilę WWDC2017 już 5 czerwca w Warszawie.


Plik PDF – 109,5 MB (224 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek napisał(a):

Pobrałem po wielu miesiącach nie korzystania i właściwie ponownie uważam, że czas po święcony na przejrzenie to czas stracony. Przewinąłem od początku do końca, większość rzeczy już wcześniej przeczytałem gdzie indziej, dokładniej opisane i udokumentowane. Jeden artykuł przeczytałem do połowy. Ogólnie, zbieranina wszystkiego co popadnie w dość przeciętnym wykonaniu. Kierowany do wszystkich jak padnie. Dziękuję, nie dla mnie…

Norbert Cała napisał(a):

Szanujemy Twoją decyzję. Nie mogłeś wszystkie przeczytać wcześniej bo niektóre testy są jednymi w pierwszych na świecie. PS. nie trać więcej swojego cennego czasu na bzdurne komentowanie w innych wpisach naszego magazynu.

Jacek napisał(a):

Nie napisałem, że przeczytałem wszystkie ale że przewinąłem, a przeczytałem jeden do połowy. Po prostu z wyspecjalizowanego makowego medium zrobiliście totalny. Akurat jesteś „za mały” by dyktować mi na co mam poświęcać mój czas.

Moridin napisał(a):

Komentarz „za mały” do Norberta jest zdecydowanie nie na miejscu.

Jacek napisał(a):

Ostatnie jego zdanie pokazuje jak niski poziom reprezentuje. Brak dystansu i umiejętności akceptacji krytyki.

Norbert Cała napisał(a):

Akceptuję krytykę w 100%. I moje zdanie jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż „jesteś za mały” to inna galaktyka

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK