iMagazine

Nowe ceny Truphone na pakiety danych na iPada na karcie Apple SIM

13/06/2017, 13:50 · · · 13

Międzynarodowy operator Truphone, który w marcu uruchomił swoją usługę dla iPadów z Apple SIM w Polsce, właśnie zaprezentował nowe ceny.

Dla przypomnienia, nowe modele iPadów mają dołączane w pudełkach Apple SIM, a iPad Pro 9,7″ i 10,5″ i nowy 12,9″ ma ją wbudowaną na stałe. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy bez zbędnych formalności zakupić na swoje urządzenie wybrany plan taryfowy na okres zazwyczaj 30 dni. Więcej o Apple SIM możecie przeczytać na www.apple.com.

Początkowo ceny Truphone nie były oszałamiające, ale teraz to się bardzo zmienia i naprawdę miło zaskakują. Za pakiet danych ważny przez 30 dni zapłacimy w zależności od ilości danych:
500 MB – 11 PLN (poprzednio 45),
1 GB – 20 PLN (poprzednio 65 PLN),
3 GB – 45 PLN (poprzednio 145 PLN).

Testowo możecie skorzystać ze 100 MB za darmo dla wszystkich nowych klientów, przy pierwszym kliknięciu. Opcja 100 MB również jest ważna przez 30 dni. Aby aktywować plan należy w ustawieniach iPada wejść w pozycję „Dane sieci komórkowej”. Jeśli zobaczycie tam stare ceny to musicie poczekać maksymalnie 48 godzin na ich aktualizację. Nowe ceny wydają się być idealne na zbliżające się wyjazdy wakacyjne.

Pakiet jest ważny przez 30 dni w 40 krajach, w których Truphone operuje. Są to Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gujana Francuska, Grecja, Gwadelupa, Guernsey, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Irlandia, Islandia, Jersey, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Martynika, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portoryko, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, USA, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspa Man.

źródłowww.truphone.com

13

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

  • krzyszdof

    Apple Sim jest tylko w iPadzie w wersji GSM, czy także w WiFi?

    • huczas

      gsm

    • WiFi+Cellular – to jakby wbudowana programowalna karta SIM, więc niby jak miałaby w wersji WiFi być i działać?

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.