iMagazine

Obudowy Mujjo dla iPhone 8

10/07/2017, 20:59 · · · 2

Mujjo to uznany producent obudów dla iPhone’a, a ich produkty wielokrotnie testowaliśmy w iMagazine. Jak oni coś pokazują to raczej się nie mylą i nie jest to przypadkowe. Od przyjaciół z MacLife.pl (to Ci od napraw sprzętów Apple oraz iPiwa), dostaliśmy PDFa z nową kolekcją Mujjo na jesień 2017. Co w niej gra główną rolę? Full Leather Wallet Cases oraz Full Leather Cases dla iPhone 8. Są w kilku kolorach, nie ma wersji z Plusem, oraz potwierdzają wszystkie plotki na temat wyglądu iPhone 8 jakie od jakiegoś czasu się pojawiają.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

Optymistyczne w nich dla mnie jest to, że nie ma w nich tzw „pralki” czyli wycięcia zazwyczaj na logo Apple. W wypadku plotek o tym, że TouchID miałby być przeniesiony na tył, gdybym zobaczył wspomnianą „pralkę” mocno bym się zestresował… nie oznacza to, że TouchID w ogóle będzie…

Kamil Pietruk napisał(a):

Tylko pokrowiec na tył? A wsuwki na nowego iPhone 8 też będą?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK