iMagazine

Apple pokazuje nowe emoji w iOS 11, z okazji Światowego Dnia Emoji [ankieta]

18/07/2017, 11:29 · · · 1

Wczoraj był Światowy Dzień Emoji, już czwarty, zapoczątkowany przez Emojipedia, a konkretnie Jeremiego Burge’a, w 2014 roku. Sam nie do końca rozumiem fenomenu emoji, ale zdają się być na tyle popularne, że nawet najprzeróżniejsze miasta na świecie je obchodzą.

Apple, z tej okazji, zaprezentował kilka nowych emotek, które pojawią się w iOS 11 tej jesieni – od zombies po mind blown.

Na obecną chwilę nie wiadomo czy iOS 11 będzie wspierał pełną listę z Emoji 5.0. Apple jeszcze nie odpowiedziało na moje pytanie w tej kwestii.

Ankieta

Jak istotne są dla Ciebie emoji?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

nemo napisał(a):

„Sam nie do końca rozumiem fenomenu emoji…” Drobna uwaga – albo „Sam nie do końca rozumiem FENOMEN…”, albo „Sam do końca nie rozumiem FENOMENU…”.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK