iMagazine

The Rock i Siri w krótkometrażowym filmie Apple

24/07/2017, 13:14 · · · 2

Apple działa na coraz szerszą skalę marketingowo, a kolejne promocje przybierają bardzo różnorodne formy. Właśnie światło dzienne ujrzał spot z udziałem Dwayne’a Johnsona. Amerykański gwiazdor promuje Siri.

The Rock X Siri – Dominate the Day to krótkometrażowy film dostępny na YouTube na kanale Apple’a. Kampania wydaje się być zrobiona ze sporym rozmachem i utrzymana w stylu The Rocka, czyli humorystycznego kina akcji. Całość jest prawie czterominutową reklamą Siri w iPhonie.

Przyznam, że całość prezentuje się dobrze, choć sam nie czuje się targetem tej reklamy. Jednocześnie po raz kolejny spot powoduje u mnie irytację ze względu na brak Siri i innych rozwiązań Apple w naszym kraju i języku. Reklama pokazuje, że dostajemy telefon okrojony o jedną z kluczowych funkcji. Spot jest zabawny i ma potencjał na viral, ale nie wierzę jednak w jakiś spektakularny szum wokół niego.

Film trzeba obejrzeć i zapewne nie raz się na nim uśmiechniecie!


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
P.Jan Urbanowicz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan Urbanowicz
Gość

Dla mnie rewelacja! :)

P.
Gość
P.

> Film trzeba obejrzę […]
Miało być „obejrzeć”? :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK