iMagazine

Bond, James Bond powraca w listopadzie 2019

25/07/2017, 12:59 · · · 1

Wiedzieliśmy, że wróci, ale nie wiedzieliśmy, kiedy. Najbardziej znany szpieg Jej Królewskiej Mości – James Bond – powróci na wielki ekran po raz 25. już 8 listopada 2019 roku. Wszystko inne jest jednak jeszcze tajemnicą.

Ujawniona data premiery 8 listopada odnosi się do Stanów Zjednoczonych. Film do kin w Wielkiej Brytanii powinien trafić trochę wcześniej. Polska premiera również powinna mieć miejsce w tym okresie. Wydaje się, że 8 listopada zaczynający wtedy długi weekend jest idealnym terminem dla dystrybutorów. Producentami filmu są Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli, a za scenariusz odpowiadają Neal Purvis i Robert Wade. Panowie swoją przygodę z pisaniem scenariuszy dla Bonda zaczęli od filmu Świat to za mało. Będzie to ich 7. Bond w karierze.

Nadal jednak nie wiadomo, czy będzie to 5. Bond Daniela Craiga, czy też jednak zmieni się odtwórca tytułowej roli. Niepewna jest też wytwórnia odpowiadająca za dystrybucję filmu. Wiadomo, że film wyprodukuje Eon Productions i Metro-Goldwyn-Mayer, ale Sony może przestać być światowym dystrybutorem Bonda.

Ostatnie Bondy to nie tylko kasowe hity, ale też pozycje świetnie zrealizowane i wysoko oceniane przez wielu krytyków. Oprócz produkcji nowego Bonda coraz częściej mówi się o stworzeniu filmów w uniwersum Jamesa Bonda i opowiedzeniu historii innych bohaterów.

Nowy Bond dołącza do kolejnych filmów z serii Gwiezdnych Wojen oraz Iniemamocnych 2 i Toy Story 4, na które wyjątkowo czekam w kolejnych latach.

źródłoEmpire Online


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dave napisał(a):

Oj.. znów trzeba będzie poczekać kilka lat na kolejną część :(

Przy Bondzie warto też zwrócić uwagę na fakt, że od czasu kiedy płatności za filmy w iTunes są już w złotówkach to seria 007 dość mocno staniała.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK