iMagazine

Rzekoma instrukcja do iPhone’a 8 z grafiką przedstawiającą wygląd modelu

31/07/2017, 08:50 · · · 13

SlashLeaks przez weekend opublikowało również fragment instrukcji, którą znajdziemy w pudełku z iPhonem 8. Grafika przedstawia jak wyjmować tackę z kartą SIM, ale całość przedstawia też iPhone’a 8, który wygląda w zasadzie identycznie jak grafika wyciągnięta z firmware’u HomePoda.

Przyznam się, że trochę żałuję, że już wiemy jak prawdopodobnie będzie wyglądał nowy design iPhone’a – wolałbym mieć niespodziankę na jesieni. No chyba, że to zawiły plan firmy z Cupertino, aby nas wszystkich wywieść w pole…


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

sportpoz napisał(a):

Czyli dokładnie taka sama historia jak co roku

Piotr Dulski napisał(a):

Moim zdaniem pomysł z „rogami” z obu stron wcięcia jest co najmniej nie trafiony. Po pierwsze – trudne dla developerów, a po drugie zwiększa fragmentację typów ekranów wewnątrz samej oferty apple. Rozumiem, że musieli wymyślić coś, co będzie wyglądało inaczej niż SGS8, ale dlaczego coś takiego :( . Oby to były plotki.

Anna Surawska napisał(a):

Co tam jest trudnego? Tam jest pasek stanu z ikonami, nic więcej. Okno programu jest poniżej i nie sądzę by wpłynęło to na programowanie.

Piotr Dulski napisał(a):

Na przykład to, że są programy, które działają full-screen i w dodatku horyzontalnie – np. YT. Chyba, że te rogi będą wycięte, co jest jeszcze bardziej bez sensu, bo będzie zaburzało proporcje ekranu.
Mam tylko nadzieję, że nie wytną touch ID, bo to naprawdę świetna technologia.

Brian napisał(a):

To nie jest żaden problem ani ze strony programisty ani użytkowej, i jeszcze jedno, nie jest inaczej niż w S8 tam you tube rownież nie jest pełnoekranowe.

rybak17 napisał(a):

To wtedy nadal może być widoczny stan baterii lub zasięgu.

Piotr Dulski napisał(a):

No dobra dobra – a co w takim wypadku z innymi ikonami pojawiającymi się na pasku, np. bluetooth? Nie wspominając o zegarku, który w tej chwili zajmuje centralne miejsce na pasku. Chyba, że dodadzą trzy kropki, które po kliknięciu rozwiną pionowa listę ikonek. Tyle że takiemu rozwiązaniu średnio jest po drodze z dobrym interfejsem.

rybak17 napisał(a):

Zobaczymy, na razie w nowym iOS usunęli kroki zasięgu na rzec kresek zajmujących mniej miejsca

Dariusz Gardyński napisał(a):

Zgadzam się z tym, że to nie idealne rozwiązanie, ale nie przesadzajmy, że to problemy milenijne. Można wymyślić conajmniej parę rozwiązań. Poza tym na razie to palcem na wodzie to pisane jest. Nawet jeśli wygląd się zgodzi, to nie wiemy co tam się tak na prawdę znajdzie.

Maciek napisał(a):

Patrząc na całość to z drobnymi zmianami ciągle ten sam niezmienny kształt od ponad 3 lat …

rybak17 napisał(a):

A co? Ma być okrągły albo trójkątny?

Dariusz Gardyński napisał(a):

Oczywiście! Spodziewałem się masońskiej wersji trójkątnej z logo Apple wpisanym w cyrkiel! Skandal! Gdzie jest mail do Tima?! Zaraz mu napiszę co o tym myślę!

Maja Boczek napisał(a):

‚wywieść’ od ‚wywodzić’