iMagazine

Kolejna zapowiedź Carpool Karaoke

01/08/2017, 10:27 · · · 1

Już 8 sierpnia premierę będzie miał pierwszy odcinek serii Carpool Karaoke w Apple Music. Z tej okazji Apple zaprezentowało nowy spot promujący program. Uczestnikami show będą popularni muzycy i celebryci.

Carpool Karaoke The Series bazuje na sukcesie jednego z elementów programu The Late Late Show with James Corden. W wydaniu Apple Music odcinki będą dłuższę, a prowadzącym nie zawsze będzie James Corden. Odcinki będą ukazywać się co tydzień począwszy od 8 sierpnia. Dostępne będą w Apple Music także w Polsce, choć prawdopodobnie bez polskich napisów, tak jak jest to w przypadku serii Planet of The Apps.

W nowym spocie przewijają się liczne gwiazdy, widać też szereg fragmentów z programu, a całość skomplikowana jest pod utwór On the Road Again utrzymany w klimacie Country. Reklama trwa minutę.

Apple coraz śmielej wkracza w rynek produkcji telewizyjnych, jednocześnie robi to znacznie mniej dynamicznie niż Amazon, czy Netlfix. Nadal też nie jest jasne jak będzie wyglądała dalsza strategia firmy odnośnie wideo. Dokuczliwy jest też brak globalnego wsparcia. Produkt ten jest robiony przede wszystkim pod amerykański rynek.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

The Truth napisał(a):

„Dokuczliwy jest też brak globalnego wsparcia. Produkt ten jest robiony przede wszystkim pod amerykański rynek.”
Niestety, trzeba znać angielski.

Game of Thrones czy Westworld to również nie są polskie produkcje ;)

Carpool Karaoke zapowiada się świetnie.

Jeśli chodzi o polskich widzów to można mieć nadzieje, że będą polskie napisy jak w przypadku ostatniego dokumentu o Kygo „STOLE THE SHOW”, w którym są dostępne polskie napisy nawet w trakcie piosenek ;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK