iMagazine

Czas na kino (139) – 2017/08/04

04/08/2017, 13:00 · · · 2

Gdybyście zostali poproszeni o podanie nazwiska najsłynniejszego francuskiego reżysera, to kogo byście wymienili? Podejrzewam, że w 99% pojawiłoby się jedno nazwisko.

Valerian i miasto tysiąca planet
(Valerian and the City of a Thousand Planets)

Zgadza się, tą osobą jest Luc Besson. Reżyser Leona zawodowca i Piątego elementu powraca do kin wraz ze swoim najnowszym filmem Valerian i miasto tysiąca planet. Obraz zapowiadający się równie wspaniale jak wiele lat temu Avatar Jamesa Camerona. Czy tak będzie faktycznie? Zwiastuny wskazują, że szykuje się naprawdę niezłe widowisko, które na długo może zapaść w pamięć. Do kina pójdę obowiązkowo – najprawdopodniej do IMAX.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Paulina napisał(a):

Panie Autorze, nie żebym się czepiała, ale czy to nie 139 tekst cyklu? :)
„Czas na kino (138) – 2017/07/28”

Jan Urbanowicz napisał(a):

Racja! +1000 do czujności dla Ciebie! :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK