iMagazine

TomTom z jednym kontem do wszystkich usług

23/08/2017, 16:30 · · · 2

Mała rzecz, a cieszy. Tom Tom postanowił zrobić pewien porządek w swoich usługach. Firma postanowiła, że wszelkie usługi firmy będą obsługiwane przez jeden login. Od teraz konto MyTomTom będzie obowiązywać zarówno w produktach sportowych, jak i usługach nawigacyjnych.

Jeśli do tej pory mieliśmy dwa różne konta w usługach TomTom, to zostaną one połączone. W ten sposób login z usług sportowych będzie połączony także ze sklepem na stronie tomtom.com, usługą MyDrive Connect, urządzeniami nawigacyjnymi, usługami takimi jak TomTom Traffic czy aktualizacjami fotoradarów oraz w centrum pomocy i na forum dyskusyjnym.

To drobne ułatwienie, ale zapewne dla części osób aktywnie korzystających z różnych produktów TomToma dwa różne konta mogły być denerwujące. Teraz zapanował porządek. Jest to o tyle ciekawe, że dział Sportowy został w ramach struktury firmy mocno wydzielony od reszty, można się było spodziewać wręcz odwrotnego ruchu i oddalania się obu działów firmy. Na szczęście, ktoś w firmie nad tym czuwał i miejmy nadzieje, że jest to zwiastun kolejnych ciekawych rozwiązań TomToma.

2

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
andig89Mariusz Piaścik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz Piaścik
Gość

Przez rok używałem TomToma. Niestety dziś nawigacje dedykowane to przeszłość. Nie mają żadnej poważnej przewagi nad nawigacją w telefonie. Od jakiegoś czasu korzystam na przemian z Apple Maps lub Google Maps (obie wg mnie działają bardzo podobnie – nawet czasy dojazdu i drogi często pokazują dokładnie te same).

andig89
Gość
andig89

Dokładnie! Do tego chore ceny aktualizacji nawigacji wbudowanej.