iMagazine

TomTom z jednym kontem do wszystkich usług

23/08/2017, 16:30 · · · 2

Mała rzecz, a cieszy. Tom Tom postanowił zrobić pewien porządek w swoich usługach. Firma postanowiła, że wszelkie usługi firmy będą obsługiwane przez jeden login. Od teraz konto MyTomTom będzie obowiązywać zarówno w produktach sportowych, jak i usługach nawigacyjnych.

Jeśli do tej pory mieliśmy dwa różne konta w usługach TomTom, to zostaną one połączone. W ten sposób login z usług sportowych będzie połączony także ze sklepem na stronie tomtom.com, usługą MyDrive Connect, urządzeniami nawigacyjnymi, usługami takimi jak TomTom Traffic czy aktualizacjami fotoradarów oraz w centrum pomocy i na forum dyskusyjnym.

To drobne ułatwienie, ale zapewne dla części osób aktywnie korzystających z różnych produktów TomToma dwa różne konta mogły być denerwujące. Teraz zapanował porządek. Jest to o tyle ciekawe, że dział Sportowy został w ramach struktury firmy mocno wydzielony od reszty, można się było spodziewać wręcz odwrotnego ruchu i oddalania się obu działów firmy. Na szczęście, ktoś w firmie nad tym czuwał i miejmy nadzieje, że jest to zwiastun kolejnych ciekawych rozwiązań TomToma.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Mariusz Piaścik napisał(a):

Przez rok używałem TomToma. Niestety dziś nawigacje dedykowane to przeszłość. Nie mają żadnej poważnej przewagi nad nawigacją w telefonie. Od jakiegoś czasu korzystam na przemian z Apple Maps lub Google Maps (obie wg mnie działają bardzo podobnie – nawet czasy dojazdu i drogi często pokazują dokładnie te same).

andig89 napisał(a):

Dokładnie! Do tego chore ceny aktualizacji nawigacji wbudowanej.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK