iMagazine

12 września – oficjalna data keynote’u Apple i iChwili!

31/08/2017, 20:06 · · · 2

Plotki się potwierdziły – już 12 września Apple zaprezentuje nam swoje najnowsze produkty! Oczywiście jak zawsze będziecie mogli obejrzeć to z nami w iChwili.

Dziś Apple rozpoczęło wysyłkę zaproszeń na prezentację. Po raz pierwszy odbędzie się ona w Steve Jobs Theater w nowej siedzibie – Apple Park, czyli w słynnym ufokształtnym kompleksie.

Na konferencji spodziewamy się zobaczyć oczywiście nowe iPhone’y i nie tylko.

Jak zawsze to wyjątkowe wydarzenie w świecie Apple będziecie mogli obejrzeć w wyjątkowym miejscu dla wszystkich iMagazinowiczów (i nie tylko), czyli oczywiście w iChwili.

Prezentacja Apple rozpocznie się o 19 naszego czasu, ale my zapraszamy już od 18.00. Jak zwykle możecie liczyć na ciekawe pogadanki i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Do zobaczenia!

Gdzie

Miejsce Chwila
ul. Ogrodowa 31-35
Warszawa

Kiedy

12 września 2017
18:00

Jeśli macie konto na Facebooku zapisujcie się proszę na wydarzenie, abyśmy mogli oszacować ilość uczestników. Oczywiście zapraszamy WSZYSTKICH.

Zapisz się do wydarzenia na Facebooku →


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

1111 napisał(a):

a nie bedziecie bić jak ostatnio?

phhh napisał(a):

Niestety nie mam kona na Twarzoksiążce. Napiszę więc tu.
Zgłaszam się i będę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK