iMagazine

iMagazine 9/2017 – Wracamy do pracy, szkoły…

01/09/2017, 11:01 · · · 0

Koniec wakacji. Wracamy do pracy, szkoły, na studia… no dobra, w tym przypadku mamy jeszcze miesiąc. Tak czy inaczej znów będziemy musieli wrócić do smutnej rzeczywistości życia codziennego. A może nasze zmęczenie tym „życiem” i oddech na wakacjach związany jest z… rzeczozmęczeniem? Czy przypadkiem w domu i naszym codziennym życiu nie otacza nas za dużo rzeczy? Może rozwiązaniem jest minimalizm? Chcielibyśmy przedstawić Wam najnowszą książkę, której patronuje iMagazine – rzeczone „Rzeczozmęczenie”. Specjalnie dla Was recenzja Kingi.

Ale jeśli jednak nie męczą Was rzeczy, to w tym numerze znajdziecie sporo perełek – soundbar Yamahy, głośnik Monster, telefony Xiaomi i HTC, Zygzak McQueen, elektryczna hulajnoga, rower BMW czy wreszcie najnowsze Volvo XC60.

Na deser nasza relacja z Woodstock 2017 oraz podróże do Hiszpanii i Lwowa.

Zapraszamy!


Aby pobrać najnowszy numer magazynu iMagazine, musisz być zapisany do naszego newslettera.

iMag Newsletter 02 1240px

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

Pobierz aplikację z App Store

Aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine, zapisz się do newslettera, a my prześlemy Ci linka do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.