iMagazine

Koniec iTunes Apple Music Festival – ma rzekomo zniknąć po 10 latach

05/09/2017, 11:25 · · · 2

Według doniesień Tima Inghama z Music Business Worldwide, Apple zdecydowało się nie robić 11. edycji iTunes Apple Music Festival i zrezygnować z całego przedsięwzięcia.

Źródłem informacji jest samo Apple i przyznam szczerze, że kompletnie nie rozumiem tej decyzji. To jedno w wydarzeń, na które czekałem każdego roku, licząc na wyjątkowe wystąpienia. To za pomocą tego festiwalu poznałem wielu ciekawych artystów i ich świetną muzykę. To przed Apple TV oglądałem wystąpienie Ludovico Einaudi, po którym zdecydowałem się, że chcę tego artystę obejrzeć na żywo, co też uczyniłem, w ruinach Term Karakalli w Rzymie, na świeżym powietrzu, przy świetle księżyca.

Szkoda.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

Ja obstawiam…Brexit

tooo napisał(a):

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK