iMagazine

iMad wymienia ekran w iPhone w czasie do 2 godzin (operacja trwa 30 minut) [uaktualniono]

08/09/2017, 11:48 · · · 5

iMad wprowadził do swojej oferty ogólnoświatową akcję pt. „Horizon”, która polega na tym, że zbite ekrany wymieniane są „na poczekaniu” – cała operacja zajmuje do 2 godzin.


iMad w międzyczasie dosłało uaktualnione informacje na temat całej procedury – poprawki znajdziecie poniżej, z których najistotniejsza jest ta, że sama operacja trwa 30 minut, a czas „do dwóch godzin” wynika z ewentualnych kolejek.


Punkty serwisowe iMad – w Krakowie, Katowicach i Warszawie – otrzymały specjalne narzędzia, które umożliwiają im w pełni profesjonalnie i zgodnie z odpowiednimi procedurami wymieniać ekrany w czasie niedłuższym niż 2 godziny (ten czas przewiduje ewentualną kolejkę, czas wymiany wynosi 30 minut). Dotyczy to zarówno ekranów wymienianych w ramach gwarancji, jak i poza nią (wtedy jest to usługa płatna). Wystarczy, że klient dostarczy wyzerowanego do stanu fabrycznego iPhone’a do serwisu (musi być też wylogowany z iClouda). iPhone po tej „operacji” jest również sprawdzany pod kątem prawidłowych ustawień i kalibracji, a Touch ID działa tak, jak powinno.

Ta maksymalnie 2-godzinna operacja dotyczy iPhone’ów 6S, 6S Plus, 7 i 7 Plus. Inne modele są standardowo odsyłane do Centrum Serwisowego Apple (ok. 7 dni roboczych).

iMad przypomina, że istotny jest stan urządzenia: „obudowa nie może być wygięta, obita, nie może być zbita szybka w iSight”. W przypadku takich uszkodzeń, możliwa jest tylko wymiana całego telefonu. Klienci, którzy mają nieoryginalne ekrany mogą również odpłatnie skorzystać z tej oferty, aby wymienić je na oryginalne. Na koniec jeszcze dodam, że kontakt z cieczą w 100% dyskwalifikuje urządzenie z takiego procesu.

Serwis iMad


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
GrzegorzButhimildszponSzemot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szemot
Gość
Szemot

Czy nadal w iMad prowadzone są gwarancyjne naprawy iPhonów z USA?

Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone 6 Plus?

szpon
Gość
szpon

Jak najbardziej! Jeśli gwarancja jest na urządzenie to można serwisować jakiekolwiek i skądkolwiek w każdym autoryzowanym punkcie na Ziemi – w tym w iMadzie którego polecam ;)

Szemot
Gość
Szemot

Spoko, dzięki. Bo IP8 pewnie zakupię z USA więc może się przydać ;-)

A wiadomo ile kosztuje wymiana ekranu do IP6+?

Buthimild
Gość
Buthimild

Łapki Ci odjęło? Wszystko jest na stronie serwisu: https://imad.pl/serwis/iphone/wymiana-wyswietlacza-iphone.html – 789,00 PLN. Tu cena jest ok. Za to cena dołożenia drugiego dysku do iMaka jest z sufitu wzięta: 369 PLN. iSpot robi to za 300 PLN mniej…

Grzegorz
Gość
Grzegorz

@Buthimild a sprawdzałeś czego dotyczy cena 69 zł na stronie iSpot ? Bo wydaje mi się ze nie iMac-ka który teoretycznie nie ma możliwości rozbudowy ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK