iMagazine

Mini-14 – nowy karabin w następnym uaktualnieniu PlayerUnknown’s Battlegrounds

08/09/2017, 11:22 · · · 0

Wczoraj ogłoszono oficjalnie nową broń, która trafi do PlayerUnknown’s Battlegrounds w następnym uaktualnieniu, które będzie również zawierało wiele innych nowości.

Następny update będzie m.in. zawierał:

  • nowy karabin – Mini-14 – dostępny normalnie w grze jako random spawn,
  • mgłę – nowy efekt pogodowy,
  • tabele dla trybu FPP.

Jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy pojawi się możliwość skakania i podciągania się na/przez przeszkody czy okna. Wiadomo natomiast, że sprzedano już 10 milionów kopii gry!

Nowy karabin, bazujący na Rugerze Mini-14, będzie wykorzystywał amunicję 5,56 mm i powinien być łatwiejszą w obsłudze alternatywą dla SKS-a, którego odrzut jest tak duży, że nie przepadam za nim. Mini-14 być może będzie wspierał opcjonalnego tactical stocka (obecnie używanego dla M416 i Vectora), wszelkie lunety, tłumik oraz prawdopodobnie będzie rozszerzony magazynek – zamiast 10 naboi będzie prawdopodobnie mieścił 20 (30 wydaje się być mniej prawdopodobne).

Po reakcjach w internecie widzę, że wielu osobom ta broń nie przypadnie do gustu, ale już się napaliłem na niego – lekki, szybki karabin jako alternatywa dla trudnej do znalezienia broni snajperskiej. Z tłumikiem powinien być zabójczy.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK