iMagazine

Czy iPhone X jest mi w ogóle potrzebny? [komentarz]

14/09/2017, 12:07 · · · 3

Jeszcze dzień przed eventem Apple byłam pewna, że kupię bezramkowego iPhone od razu po premierze. Podczas oglądania konferencji w Chwili zaczęły mną targać wątpliwości.

Czy iPhone X jest mi potrzebny, czy rzeczywiście wnosi aż tyle nowego i lepszego w stosunku do 7-ki?

Gdy do tego dodać wysoką cenę oraz brak Touch ID (które w wielu sytuacjach jest wygodniejsze w użyciu niż Face ID), to te wątpliwości stają się jeszcze większe.

Na czym najbardziej zależy mi w smartfonie? Na aparacie oraz dużym ekranie. Dlatego też żałuję, że sprzedałam jakiś czas temu mojego różowego iPhone 7 Plus i zmieniłam na małą, czerwoną siódemkę. Coś nowego napewno kupię, ale jeszcze tak do końca nie wiem co i nie wiem kiedy. Na razie mi się nie spieszy. Oprócz bezramkowca rozważam iPhone 8 Plus, bo powrót do 7 Plus (o którym też myślałam) nie ma teraz już sensu. Lecz pewnie znając mnie jednak prędzej czy później X pojawi się w mojej kieszeni…


Patrycja Rudnicka

A woman of mystery and power, whose power is exceeded only by her mystery.

iPatrycjaR

Dodaj komentarz

Robert Patryk Krasoń napisał(a):

Tak, bo jest stalowy.

Mirx napisał(a):

Proszę poprawić „napewno”. Frazę tę piszemy osobno.

Ycbo napisał(a):

Nie poprawiła do dzisiaj.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK