iMagazine

Mujjo prezentuje etui dla najnowszych iPhone’ów

20/09/2017, 23:09 · · · 1

Producenci akcesoriów do sprzętów od Apple zawsze dbają o to, by ich dodatki były dostępne tuż po premierze iUrządzeń. Firma Mujjo przedstawia na przykład nową linię etui.

Nowe produkty poszerzają gamę dwóch skórzanych serii: Leather Wallet Case oraz Leather Case.

Pierwsza z nich to dwa w jednym: etui i kieszonka na kartę. W wersji na iPhone’a 8 wsadza się ją od góry z kolei dla iPhone’a 8 Plus oraz X — od boku.

Druga wersja to samo skórzane etui dla każdego z modeli.

W przypadku etui dla iPhone’a 8 i 8 Plus dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i jasno brązowa. W przypadku iPhone’a X mamy do wyboru jeszcze trzeci wariant — ciemnoszary.

Wszystkie modele etui są wyścielone od środka mikrofibrą, co ma zapewnić ochronę przed zadrapaniem iUrządzenia. Do tego ranty obudowy wystają około 1 mm ponad ekran, co też stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Ceny etui zaczynają się od 44,90 EUR. Zakupu można dokonać w oficjalnym sklepie Mujjo.

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Nie ma wsuwek i wciąż nie ma etui do najnowszych iPadów i chyba już nie będzie. Niestety ta firma zeszła na psy.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.