iMagazine

Bose QC35 w nowej odsłonie powstałej we współpracy z Google

22/09/2017, 12:30 · · · 2

Jedne z najgenialniejszych słuchawek w historii doczekały się nowej wersji. Bose QC 35 II będą posiadały wsparcie dla Google Assistant. Co ważne funkcja będzie też działać podczas współpracy słuchawek z iPhone’em.

Bose QC30 przed długi czas były jedynymi wartymi uwagi słuchawkami z aktywną redukcją szumów. Wersja QC35 przyniosła bluetootha, czyli komunikację bezprzewodową. Obecnie na rynku jest już wiele modeli z ANC w różnych cenach i niestety z różną jakością tego efektu. Bose QC35 u mnie w rankingu wciąż zajmuje wysokie miejsce, choć na co dzień korzystam z BeoPlay H8.

Bose po ponad roku od debiutu QC35 wprowadza ich drugą generację. Słuchawki zyskały wsparcie dla Google Assistanta. W słuchawkach pojawił się dodatkowy przycisk, który uruchamia głosowego asystenta. Oczywiście całość nadal opiera się na telefonie, jednak słuchawki pozwalają na buforowanie dźwięku i szybkie przekazywanie danych do telefonu, co powinno uprzyjemnić korzystanie z asystenta. Nie będziemy musieli też wyciągnąć telefonu z kieszeni. Nowa wersja słuchawek kosztuje 349 dolarów i jest już dostępna na wybranych rynkach.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

rybak-17 napisał(a):

Bose QC30 czy Bose QC25?

Piotr napisał(a):

Oczywiście, że QC25. Ktoś tu się słabo przygotował ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK