iMagazine

OWC USB-C Travel Dock

25/09/2017, 09:02 · · · 2

Firma OWC przedstawia nowe akcesorium — podróżną stację dokującą do MacBooka.

Dla wielu osób bolączką MacBooków jest mała ilość portów oraz ich małe zróżnicowanie. Na tym polu dużo do powiedzenia mają producenci akcesoriów. Na rynku mamy do wyboru różne docki, które rozszerzają ilość portów i dodają nowe. Tak jest w przypadku nowego produktu OWC — USB-C Travel Dock. To aluminiowa stacja dokująca o bardzo kompaktowych rozmiarach (80 × 80 × 17 mm) dostępna w czterech wariantach kolorystycznych:

  • Space Gray,
  • Silver,
  • Rose Gold,
  • Gold.

Oczywiście najważniejsze co nas interesuje, to jakie porty znajdziemy w tym docku. Umieszczone są na trzech ścianach.

Na pierwszym boku znajdziemy port HDMI 2.0, który umożliwia podłączenie monitora 4K przy 30 Hz oraz port USB 3.1.

Na drugiej ściance umieszczony jest port USB-C z możliwością przepływu mocy do 60W, co pozwala na podłączenie do niego zasilacza.

Na trzecim boku umieszczone zostały: drugi port USB 3.1 i czytnik kart SD, SDHC.

USB-C Travel Dock kompatybilny jest ze wszystkimi komputerami Apple wyposażonymi w złącze USB-C lub Thunderbolt 3 oraz z komputerami PC. Sugerowana cena brutto to 259 złotych.

Źródło eXtremeMem


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Andaar napisał(a):

Orientuje się Pan może kiedy ten dock będzie dostępny do kupienia (bo muszę przyznać, że wychodzi trochę taniej niż porównywalny jeśli chodzi o specyfikację np. w Cortlandzie)?

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Właśnie dowiedziałem się od dystrybutora, że najprawdopodobniej od jutra dock ten będzie dostępny w iMadzie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK