iMagazine

Sandisk

Dzień, w którym ruszyła przedsprzedaż biletów w Cinema City

10/10/2017, 12:31 · · · 4

Dzisiaj rano, punktualnie o 7:00, ruszyła przedsprzedaż biletów na Star Wars: The Last Jedi, na 13/12/2017 w kinach w całym kraju (oczywiście wiadomo, że jedyne słuszne kino to IMAX). To były chwile cięższe niż nadchodzące pre-ordery dla Ten iPhone…

Początek dnia zapowiadał się słabo. Strona, pod naporem zwariowanych fanów, padła. Nie zraziłem się i szybko rekrutowałem swoją drugą połowę, aby próbowała na swoim iPadzie – „takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego”. Czy jakoś tak…

Po kilkunastu minutach udało się Iwonie dokonać pierwszego zakupu – godzina 19:00 w 8. rzędzie, miejsca w rejonie 22-25 (nie pamiętam teraz dokładnie), czyli bliżej środka. Płatność przeszła, ale bilety nie dojechały na maila. Nie ma. Brak. Karta obciążona. Wu. Te. Ef.

Szybko, szybko… następne bierzemy. Musi być backup!

Tym razem ja miałem szczęście – 7. rząd, miejsca bardziej z brzegu. Woohoo! Kilka minut później Iwona dokonała backupu nr 2, czyli na 22:00 i jako, że spieszyła się do pracy, to rzuciła przez ramię…

– Najwyżej pójdziemy na 22:00, a ten z 19:00 oddamy komuś – rzekła, ze stoickim spokojem, ewidentnie nie żartując.

– Czy Ty uważasz, że ja będę w stanie wytrzymać do 22:00, mając świadomość, że nie tylko jest seans na 19:00, ale że mamy na niego bilety?! – zapytałem zdumiony, z szeroko otwartymi oczyma.

– No tak, masz rację… – szybko się zreflektowała, odwracając ode mnie twarz i prawdopodobnie wywracając oczami.

Chyba musimy przeprowadzić poważną rozmowę na temat Star Wars…


Bilety są, ale nie wszystkie – te, które nie doszły, mają najlepsze miejsce, a znajomi są chętni na pozostałe. Temat zgłosiłem już do Cinema City i czekamy na reakcję – bardzo, bardzo liczę na to, że będzie pozytywna, bo jak nie… to nie wiem co zrobię, ale na pewno będę krzyczał coś o bosych stopach i klockach LEGO.

A Wam się udało?

4

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JendrekichiefKamilMeomer1985 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
eomer1985
Gość

Kupione bez większego problemu około 8-9 rano,tylko jak zobaczyłem info na pepperze o perzedsprzedaży, Multikino Włocławek godzina 19:15,rząd H miejsce 8,cena 15,90. Niech moc będzie z Nami :)

KamilM
Gość
KamilM

Punkt 7 błąd jak na pierwszym obrazku, drugie podejście bez problemu wybór miejsc i przejście do płatności – po dokonaniu płatności ekran już po stronie CC z weryfikacją kręcił się 20min ale finalnie płatność została odnotowana a bilety poleciały na email (IMAX, 19). Standardowa bolączka portali – nikt się nie spodziewał takiego zainteresowania ;)

ichief
Gość
ichief

„…dokonała backupu…”, „…być backup…” może chodziło o „booking” – rezerwacji najlepiej dokonywać w systemie i przeglądarce bardziej popularnej :)

Jendrek
Gość
Jendrek

Nakręcili jakiś nowy film o papieżu?