iMagazine

Re: Dzień, w którym ruszyła przedsprzedaż biletów w Cinema City

11/10/2017, 12:20 · · · 0

Wczoraj pisałem o problemach z kupnem biletów na stronach Cinema City…

Bilety są, ale nie wszystkie – te, które nie doszły, mają najlepsze miejsce, a znajomi są chętni na pozostałe. Temat zgłosiłem już do Cinema City i czekamy na reakcję – bardzo, bardzo liczę na to, że będzie pozytywna, bo jak nie… to nie wiem co zrobię, ale na pewno będę krzyczał coś o bosych stopach i klockach LEGO.

Niestety, PayU zwróciło pieniądze, a biletów do Cinema City na te fajne miejsca brak. Nie wiem komu je oddali lub kto mi je zgarnął spod nosa, ale zazdroszczę mu.

No i obowiązkowego klocka LEGO pod bosą stopą życzę. Ale tak żartobliwie… Chyba. Nie. Jednak nie. BYŁY MOJE! MY PRECIOUSSSS!!!

Kończę, bo skoro mieszam już dwa różne światy, to nie wróży to niczego dobrego.

May the Force be with you.

0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.

morid1n

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.