iMagazine

Re: Dzień, w którym ruszyła przedsprzedaż biletów w Cinema City

11/10/2017, 12:20 · · · 0

Wczoraj pisałem o problemach z kupnem biletów na stronach Cinema City…

Bilety są, ale nie wszystkie – te, które nie doszły, mają najlepsze miejsce, a znajomi są chętni na pozostałe. Temat zgłosiłem już do Cinema City i czekamy na reakcję – bardzo, bardzo liczę na to, że będzie pozytywna, bo jak nie… to nie wiem co zrobię, ale na pewno będę krzyczał coś o bosych stopach i klockach LEGO.

Niestety, PayU zwróciło pieniądze, a biletów do Cinema City na te fajne miejsca brak. Nie wiem komu je oddali lub kto mi je zgarnął spod nosa, ale zazdroszczę mu.

No i obowiązkowego klocka LEGO pod bosą stopą życzę. Ale tak żartobliwie… Chyba. Nie. Jednak nie. BYŁY MOJE! MY PRECIOUSSSS!!!

Kończę, bo skoro mieszam już dwa różne światy, to nie wróży to niczego dobrego.

May the Force be with you.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK