iMagazine

Apple Pay jeszcze nie dla nas…

24/10/2017, 15:12 · · · 9

I cały misterny plan w p… Apple Pay jeszcze nie dla nas, potwierdziły się jednak wcześniejsze informacje. Usługa została uruchomiona w krajach skandynawskich oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To jednak nie oznacza, że Apple Pay nie zadebiutuje w Polsce jeszcze w tym roku.

Apple Pay od 24 października dostępne jest także w Danii, Szwecji, Finlandii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Usługa ma jednak zawitać do kolejnych europejskich krajów jeszcze w tym roku i mówi się obecnie o Holandii, Niemczech, Norwegii oraz Polsce. Plotki mówią, że kolejna tura może być nawet już w przyszłym tygodniu.

Szkoda, że Apple Pay nie pojawił się już teraz. Fajnie byłoby mieć usługę przed świątecznym zakupowym szałem. Wyczekiwanie na tą usługę przez wielu użytkowników wiąże się z jej wygodą. Karta w telefonie działająca w ten sposób to praktyczniejsze rozwiązanie niż wszelkie naklejki. W momencie gdy w pełni zostaną wdrożone mDokumenty będzie można poruszać się po kraju wyłącznie z iPhone’em.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Mariusz napisał(a):

Najgorsze są plotki człowiek się nastawi pózniej jest jeszcze większe rozczarowanie. 😭😭😭 Najlepiej to myśleć że nigdy niedostaniemy Apple Pay i Siri a jak dostaniemy to będzie niezła niespodzianka 😆😁👌🏻

krzysiektcarzysiek napisał(a):

Już dużo krajów Europejskich nie zostało :D

usiak napisał(a):

Wtf?
Wcześniejsze m.in wasze doniesienia dotyczyły tego, że niedługo może się pojawić w Polsce (niedługo – oznacza najbliższe miesiące).
A teraz wpis brzmi. „Cały misterny plan w p… Jednak nie potwierdziły się doniesienia, ale możliwe, że będzie jeszcze w tym roku.”

yyy, aha :)

Jan Kowalski napisał(a):

Przecież to nic nowego, apple ma rynek polski w d… a wy się podniecacie nie wiadomo czym. Obudźcie się z letargu.

Jacek Kosiński napisał(a):

„W momencie gdy w pełni zostaną wdrożone mDokumenty będzie można poruszać się po kraju wyłącznie z iPhone’em.” gubimy/uszkadzamy/zapominamy zasilacza i dupa zbita … ani me ani be – czarna rozpacz

Sportpoz napisał(a):

portfel też możesz zgubić

Jamirq napisał(a):

ale sie nie rozladuje

januszp21 napisał(a):

pocieszasz nas Paweł, ale boje się że jeszcze długo będziemy rozczarowani, obym sie mylił

andig89 napisał(a):

Jakże wielu teraz mówi – a nie mówiłem! Nie ma co się jarać, prędzej zapłacimy paluchem przy kasach, niż tym samym paluchem lub buźką z iUrządzenia. Apple zachowuje się trochę jak Snapchat z tymi okularami – będzie to dostępne jak nikogo nie będzie to już obchodzić. Brawo mistrze marketingu 😕‼️

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK