iMagazine

Woz nie planuje kupować iPhone X

24/10/2017, 22:11 · · · 9

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple, jest znany z tego, że przy każdej premierze kolejnego iPhone’a stał w kolejce przed sklepem z fanami i razem z nimi kupował nowy model.

Tym razem, wg jego słów, będzie inaczej. W ostatni poniedziałek, podczas konferencji Money 20/20 w Las Vegas, w trakcie rozmowy powiedział, że tym razem nie będzie kupować od razu X, tylko na spokojnie będzie się mu przyglądał. Zostaje przy swoim iPhone 8, który jak stwierdził… „jest taki sam jak 7, który jest taki sam jak 6”…

Woz nie sprecyzował, dlaczego tak tym razem postąpi, niemniej jednak jest to ciekawa sytuacja, pierwsza od 10 lat. Trochę to zastanawiające, no ale z drugiej strony powiedział też, że będzie „blisko nowego iPhona”, bo jego żona planuje wymienić.

Można zastanawiać się i szukać w jego wypowiedzi drugiego dna, ale Woz jest też znany ze swojego poczucia humoru i mógł zwyczajnie droczyć się z prowadzącym rozmowę.

A może obawia się lub wie, że nie będzie wystarczającej ilości X-ów w dniu premiery i zwyczajnie szkoda mu tracić czas na stanie w kolejce?

A Wy co obstawiacie?

źródłoCNET

9

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
TaksometrichiefusiakpavlettaDominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Gość
Adrian

Nie zamierza kupić, bo jako założyciel Apple jubileuszowy model dostanie :D

@gracjangk (@gracjangk)
Gość

Kogo to obchodzi?

Taksometr
Gość

O tym samym pomyślałem. :D

Sportpoz
Gość

Najlepsze zdanie: „kupuję iPhona 8, który jest taki sam jak iPhone 7, który jest taki sam jak iPhone 6”

usiak
Gość

dokładnie to samo po obecnych premierach powiedziałem. I mam problem, bo od 3 lat jeszcze nie wyszedł iPhone, który by mi dawał powód by wymienić 6s na nowszy. X powinien być iPhonem 8 tak na dobrą sprawę.

pavletta
Gość

Panie Dominiku, serio? Na iMagu nie ma potrzeby robić takich clickbaitowych tekstów. Jest wystarczająco dużo wartościowych…”(…)mógł zwyczajnie droczyć się z prowadzącym rozmowę.” A może się nie droczył? A może jednak… Ech..

ichief
Gość
ichief

Zwyczajnie podbija tymi tekstami kwotę za reklamę nowego modelu, a tak się składa że celebryci nie kupują produktów – prosi się ich o pokazywanie i mówienie o nich i jeszcze dopłaca.