iMagazine

Woz nie planuje kupować iPhone X

24/10/2017, 22:11 · · · 9

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple, jest znany z tego, że przy każdej premierze kolejnego iPhone’a stał w kolejce przed sklepem z fanami i razem z nimi kupował nowy model.

Tym razem, wg jego słów, będzie inaczej. W ostatni poniedziałek, podczas konferencji Money 20/20 w Las Vegas, w trakcie rozmowy powiedział, że tym razem nie będzie kupować od razu X, tylko na spokojnie będzie się mu przyglądał. Zostaje przy swoim iPhone 8, który jak stwierdził… „jest taki sam jak 7, który jest taki sam jak 6”…

Woz nie sprecyzował, dlaczego tak tym razem postąpi, niemniej jednak jest to ciekawa sytuacja, pierwsza od 10 lat. Trochę to zastanawiające, no ale z drugiej strony powiedział też, że będzie „blisko nowego iPhona”, bo jego żona planuje wymienić.

Można zastanawiać się i szukać w jego wypowiedzi drugiego dna, ale Woz jest też znany ze swojego poczucia humoru i mógł zwyczajnie droczyć się z prowadzącym rozmowę.

A może obawia się lub wie, że nie będzie wystarczającej ilości X-ów w dniu premiery i zwyczajnie szkoda mu tracić czas na stanie w kolejce?

A Wy co obstawiacie?

źródłoCNET


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Adrian napisał(a):

Nie zamierza kupić, bo jako założyciel Apple jubileuszowy model dostanie :D

Dominik Łada napisał(a):

Być może i pewnie to jest ta sztuka dla żony, ale nie zmienia to faktu, że zawsze stał w kolejce i kupował razem z innymi klientami

Kogo to obchodzi?

Taksometr napisał(a):

O tym samym pomyślałem. :D

Sportpoz napisał(a):

Najlepsze zdanie: „kupuję iPhona 8, który jest taki sam jak iPhone 7, który jest taki sam jak iPhone 6”

usiak napisał(a):

dokładnie to samo po obecnych premierach powiedziałem. I mam problem, bo od 3 lat jeszcze nie wyszedł iPhone, który by mi dawał powód by wymienić 6s na nowszy. X powinien być iPhonem 8 tak na dobrą sprawę.

pavletta napisał(a):

Panie Dominiku, serio? Na iMagu nie ma potrzeby robić takich clickbaitowych tekstów. Jest wystarczająco dużo wartościowych…”(…)mógł zwyczajnie droczyć się z prowadzącym rozmowę.” A może się nie droczył? A może jednak… Ech..

ichief napisał(a):

Zwyczajnie podbija tymi tekstami kwotę za reklamę nowego modelu, a tak się składa że celebryci nie kupują produktów – prosi się ich o pokazywanie i mówienie o nich i jeszcze dopłaca.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK