iMagazine

Jak możecie złożyć pre-order na iPhone’a X

26/10/2017, 15:56 · · · 14

Jutro, w piątek 27/10/2017, ruszają pre-ordery na iPhone’a X. Będzie można je składać od godziny 9:01 na kilka sposobów…

Apple Store

Pierwszą metodą, prawdopodobnie nie najlepszą, jest odwiedzenie strony Apple w Polsce (lub jednym z 55 krajów, w którym są pre-ordery) i złożenia zamówienia tam. Strona będzie prawdopodobnie miała problemy, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach. Najwygodniej mieć kartę kredytową, ale można też skorzystać z karty upominkowej. Opcja płatności przelewem zniknęła jakiś czas temu.

Apple.com

Apple Store App

Prawdopodobnie najlepszą opcją jest zainstalowanie aplikacji Apple Store i złożenia zamówienia za jej pomocą. Historycznie sklep przez aplikację działał szybciej niż przez strona, więc jeśli macie możliwość, to polecam skorzystanie z tej metody.

Apple Store App

Z odbiorem w sklepie

W Polsce takiej opcji nie będzie, bo nie mamy tutaj Apple Store, ale jeśli historia się powtórzy, to będzie możliwość kupienia iPhone’a X np. w niemieckim Apple Store z odbiorem w wybranym przez nas sklepie. Nie pamiętam w tej chwili szczegółów z zeszłego roku, ale wystarczyło się zalogować na niemieckiej stronie Apple i przed opłaceniem zamówienia, pojawiała się opcja odbioru w wybranym przez nas sklepie. Ta metoda oczywiście wymaga podróży do kraju, w którym tego zamówienia dokonujecie.

Odradzam zamawianie w cudzym kraju, jeśli iPhone X nie będzie do odebrania dnia 3/11/2017, ponieważ nie będziecie wtedy mieli pewności dokładnie którego dnia powinniście się tam udać.

Obecnie nie wiadomo czy będzie możliwość zarezerwowania iPhone’a X, ale ogólnie metoda kupna jest pewniejsza, pod warunkiem, że macie potwierdzony odbiór na dzień premiery, czyli 3/11/2017 – zakup jest opłacony, odłożony i wystarczy go odebrać.

Apple Store DE
Apple Store ES
Apple Store FR
Apple Store UK

14

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


14
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
TomdoeMoridinGrzegorz StępieńJuziorSan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mirek
Gość
Mirek

Na stronie będzie napisany czas dostawy ? Nie chce trafić na dostawę za 3 msc.

Piotr
Gość
Piotr

Szkoda, ze nie podałeś wszystkich możliwości. Juz od poczatku tygodnia można składać rezerwacje w sklepach typu iDream czy X-kom. W zeszłym roku dosłownie tydzień po premierze udało mi się odebrać iPhona. Gdzie ludzie czekali po 3 tygodnie zamawiajac na apple.pl

Karolina
Gość
Karolina

Skąd wiesz ze można zamawiać w x-kom i idream ? Jak byłam u nich stacjonarnie to w x-kom mówili ze nie ma przedsprzedaży. Natomiast w idream ze są tylko zapisy na premierę. Natomiast na ten rok nie dostaną tyle sztuk żeby zapewnić iPhone wszystkim osobom z tej listy.

Karolina
Gość
Karolina

Zwracam honor. Faktycznie na stronie x-kom jest przedsprzedaż. Natomiast po kontakcie tel wychodzi na to ze będzie ograniczona dostępność i prawdopodobnie będą mieć iPhone dopiero pod koniec listopada bądź początku grudnia.

Piotr
Gość
Piotr

Rezerwacje w Polskich sklepach nic nie kosztują, ja zawsze składam w kilku i po prostu czekam kto pierwszy odezwie się do mnie, z pozostałych wtedy rezygnuje. Wiadomo, że nie zapewnią dla każdego na starcie ale zawsze jest duża szansa, ze będziemy w gronie wybranych :)

gość
Gość
gość

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zamówić iphone przez apple store app?

iWoyteq
Gość
iWoyteq

Aplikacja Apple Store do pobrania za darmo z AppStore.

Juzior
Gość
Juzior

Jest możliwość wybrania opcji w aplikacji podczas zamówienia „płatność przy odbiorze”? Bo niestety moja karta nie obsługuje płatności internetowych. W App Store mam wybrana opcje PayPal ale w Aplikacji nie widzę tego.
Mieszkam w DE mam niemiecki Apple store.
Pozdrawiam

Moridin
Gość

Odpowiedź jest w tekście.

San
Gość
San

Na 100% 9.01 a nie 8.01 ?

Grzegorz Stępień
Gość

Na 100%!

Grzegorz Stępień
Gość

Zakupione! Czas dostawy 2-3 tygodnie. Czy ktoś miał termin na 3 listopada?

Tomdoe
Gość
Tomdoe

Mnie się udało, 3 listopad odbiór osobisty w Apple Store Glasgow