iMagazine

Macie już jak zabezpieczyć swojego nowego iPhone X?

03/11/2017, 16:27 · · · 1

Dziś jest globalna, sklepowa premiera iPhone X. Tym razem również w Polsce. Wprawdzie podobno wszystkie telefony, które były dostępne, skończyły się po 15 minutach od otwarcia sklepów. Zainteresowanie było ogromne. Jedno co zauważyłem zaglądając do kilku salonów w Warszawie, to brak akcesoriów do X-a.

Ale spokojnie to się będzie teraz dynamicznie zmieniało. Producenci już dostarczają swoje produkty do sieci sprzedaży. Jednym z pierwszych jest np. nowa firma w ofercie naszego partnera, ZGSklep.pl – Patchworks.

W ZGSklep.pl można już zamawiać obudowy w różnych wariantach kolorystycznych i mniej lub bardziej zabezpieczające telefony.

Co ciekawe, wraz z iPhone X, wrócił do łask…bumper. Wygląda fajnie i nie zasłania szklanych pleców.

ZGSklep.pl wprowadził również do sprzedaży szyby ochronne na ekran od  JCPAL.

Polecamy.

★ Akcesoria Patchworks →

★ Akcesoria JCPAL dla iPhone X →


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

ichief napisał(a):

Ja trzymam w pudełku w garażu, byłoby szkoda rozbić tygodniówkę :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK