iMagazine

Cyfrowy Polsat ze świąteczną ofertą – nawet 8 miesięcy abonamentu

06/11/2017, 20:38 · · · 2

Końcówka roku w świecie płatnej telewizji będzie intensywna, zapowiada nam się prawdziwa walka o klienta. Już od 7 listopada w sprzedaży pojawi się oferta nc+ z dekoderem 4K, tymczasem od poniedziałku 6 listopada Cyfrowy Polsat ruszył ze swoją świąteczną promocją.

Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu najciekawiej wygląda w przypadku najdroższego abonamentu z dostępem do kanałów HBO, w tym HBO GO oraz sportowych Eleven Sports, a także pozostałych 170 stacji telewizyjnych. Abonament na nie wynosi, tak jak do tej pory 99 zł, jednak wiążąc się 24 miesięczną umową, nie płacimy przez pierwsze 8 miesięcy. Płacimy więc jedynie za 16 miesięcy. Dla osób zainteresowanych linearną telewizją jest to naprawdę godna rozważenia propozycja, zwłaszcza dla fanów sportu. Pamiętajmy, że Cyfrowy Polsat zyskał prawa do Ligi Mistrzów na następny sezon. Za złotówkę mamy do wyboru też dekoder Evobox ewentualnie moduł CAM. Pozostałych sprzętów nie polecam, natomiast Evobox jest naprawdę dobrym urządzeniem pozwalającym na nagrywanie nawet trzech kanałów jednocześnie, ma też wbudowany moduł wi-fi.

Jest też oferta SmartDom z telewizorem Samsung UE50MU6172, która sprowadza się do sprzedaży abonamentu wraz z ratami za telewizor. Raty te wynoszą 49,99 zł/miesięcznie przez 48 miesięcy. Nie różni się to szczególnie od tego co dostaniemy w standardowych sklepach. Dla części może być to jednak wygodna propozycja. Samsung UE50MU6172 to porządny budżetowy telewizor 4K. Jeśli jednak planujecie jego zakup proponuje rozważenia wersji 55-calowej, która jest o 350 zł droższa.

Cyfrowy Polsat w ostatnich latach mocno podreperował swoją ofertę i wizerunek. Zdecydowanie jest mniej przaśny niż dekadę temu i stara się być w miarę nowoczesny. Przy czym wciąż jest stosunkowo rozsądny cenowo. Nie wiadomo jednak jak zostanie rozwiązana kwestia Ligi Mistrzów, czy pojawi się ona w już dostępnych kanałach, czy będzie dodatkowo płatna. Niestety na razie też nie ma mowy o treściach 4K.

Lada moment poznamy ofertę nc+, dowiedzieć się też powinniśmy czegoś na temat transmisji w ultrawysokiej rozdzielczości. Odpowiedź nc+ na Evoboxa nadchodzi dopiero po 22 miesiącach od premiery tego pierwszego. Jak wypadnie przekonacie się wkrótce na iMagazine.

Rynek płatnej telewizji jest nasycony, jednak operatorzy muszą poważnie rywalizować o widza, szczególnie w dobie Netflixa. Przełomem i problemem dla takich graczy jak nc+, czy Cyfrowy Polsat może być uwolnienie HBO GO od abonamentu.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Beyo napisał(a):

Dopóki HBO polskie będize myslalo że jest mądrzejsze do amerykańskiego nic się nie zmieni.

wodny napisał(a):

„Jest też oferta SmartDom z telewizorem Samsung UE50MU6172”. Kurcze jakos nie mogę znaleźć tej oferty na witrynie CP. Może jakiś link. Bo tylko LG się pokazuje

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK