iMagazine

Dzień beta 2 – iOS 11.2, tvOS 11.2, watchOS 4.2, macOS 10.13.2

06/11/2017, 21:07 · · · 6

Apple opublikowało dziś kolejne bety swoich systemów.

iOS 11.2 beta 2 jest od dziś dostępna na iPady i iPhone’y oprócz wersji X, która drugą betę otrzymała w miniony piątek. Oprócz szeregu poprawek i usprawnień, największą nowością, jaką wprowadziła ta wersja jest wprowadzenie dodatku do subskrypcji. Poniżej zapis tej zmiany:

Introductory Pricing for Auto-Renewable Subscriptions

Soon, you’ll be able to offer new customers a discounted introductory price for your auto- renewable subscriptions on the App Store. iOS 11.2 introduces new classes (SKProductDiscount and SKProductSubscriptionPeriod) and new properties on SKProduct (subscriptionPeriod and introductoryPrice) to provide details on the introductory pricing and billing period you’ve selected for your auto-renewable subscriptions. You can use these new API additions to localize and display information about introductory pricing to your users. You’ll be able to configure introductory pricing on your in-app purchase page in iTunes Connect soon.

Do tej pory deweloperzy mogli zaoferować użytkownikom swojej aplikacji darmowy okres subskrypcji. W iOS 11.2 dojdzie natomiast kolejna opcja – obniżony koszt początkowy subskrypcji. Czyli na przykład za pierwszy miesiąc będziemy mogli zapłacić połowę normalnego kosztu subskrypcji. Opcję tę będzie można ustawić już wkrótce z poziomu iTunes Connect.


Jeśli zaś chodzi o tvOS 11.2, watchOS 4.2 oraz macOS 10.13.2 w wersji beta 2, to w nich Apple głównie skupiło się na optymalizacji działania tych systemów.

6

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Marix43RobertMirekMarcinSportpoz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sportpoz
Gość

Naprawili aplikację Podcast?

Marcin
Gość
Marcin

O, widzę, że nie tylko mi się rozwaliła.

Mirek
Gość
Mirek

Czy ktoś używa może Mac OS w wersji beta z programami Adobe bądź Final Cut ??

Robert
Gość
Robert

Podcasty w iOS 11.2 beta 2 już działają ;)

Marix43
Gość
Marix43

Mam problem. Chciałem pobrać i zanstalować tą betę, ale stanęło na „Proszę o uaktualnienie ….” i stoi tak od 3 dni. Nie wiem co mam zrobić, usunąłem profil, nic to nie dało – cały czas jest to samo. Po ponownym zainstalowaniu (oczywiście po drodze kilka razy resetowałem) dalej tak samo. Jak to naprawić?

Marix43
Gość
Marix43

Zapomniałem dodać, że chodzi mam iOS11.2 beta 1 i iPad Air2