iMagazine

iPhone X na czele rankingu DxOMark

07/11/2017, 17:16 · · · 3

DxOMark specjalizujący się w testach fotograficznych ocenił już aparat w iPhone X. Pod względem robienia zdjęć wyprzedza on wszystkie urządzenia mobilne do tej pory ujęte w rankingu. Według recenzentów wypada on jednak gorzej w kwestiach fotograficznych. Finalnie znalazł się, więc na drugiej pozycji rankingu tuż za Google Pixel 2.

W teście DxOMark iPhone X za zdjęcia zdobył 101 punktów, za wideo 89 punktów, co przełożyło się na ogólną ocenę wynoszącą 97 punktów. W ten sposób iPhone X ma taką samą notę jak Huawei Mate 10 i o jeden punkt mniej niż Google Pixel 2. Jednocześnie żaden z mobilnych aparatów fotograficznych nie został jeszcze tak wysoko oceniony jak ten w iPhone X. W teście DxOMark znajdziemy wiele porównań do pozostałych topowych smartfonów dostępnych na rynku. Można stwierdzić, że jak niemal co roku od dekady Apple dowozi swoje obietnice związane z parametrami iPhone’a. Aparat w iPhone X według tego testu nie ma sobie równych. W chwili obecnej trudno jednak mówić o deklasowaniu rywali.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Don Vito Corleone napisał(a):

Niech wyprowadzi mnie ktoś z błędu – czy poza stabilizacją „telephoto lens” iP X różni się od poprzedników iP 8 i 8+?

Jeszcze wyświetlaczem – oprócz tego nie.

Cezary Piekacz napisał(a):

Pod względem robienia zdjęć wyprzedza on wszystkie urządzenia mobilne do tej pory ujęte w rankingu. […] W teście DxOMark iPhone X za zdjęcia zdobył 101 punktów […] Aparat w iPhone X według tego testu nie ma sobie równych

iPhone X zdobył najwięcej punktów ze wszystkich telefonów dostępnych na rynku. Według testu nie ma sobie równych, a przy tym:

Według recenzentów wypada on jednak gorzej w kwestiach fotograficznych.

Czy tylko ja zauważam tutaj brak logiki? Nie chodziło przypadkiem o gorszy wyniki w testach wideo?

Finalnie znalazł się, więc na drugiej pozycji rankingu tuż za Google Pixel 2. […] Jednocześnie żaden z mobilnych aparatów fotograficznych nie został jeszcze tak wysoko oceniony jak ten w iPhone X.

No przecież sam napisałeś, że znalazł się na drugiej pozycji w rankingu więc jednak Pixel został lepiej oceniony.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK