iMagazine

Test baterii – iPhone X radzi sobie zdumiewająco dobrze

07/11/2017, 14:44 · · · 4

Mrwhosetheboss opublikował bardzo ciekawy test baterii na YouTube. Porównał Samsunga Galaxy Note 8, OnePlus 5, iPhone 8 Plus oraz iPhone X.

iPhone X zajął w teście drugie miejsce, zaraz za OnePlus 5. Niby nie ma się czemu dziwić, bo zwycięzca ma o 20% większą baterię (3300mAh vs 2716mAh), ale…jest to różnica tylko o 10 minut. iPhone X ma do tego wyższą rozdzielczość ekranu niż OnePlus 5.

Wynik mnie zaskoczył, nie powiem. Sam teraz testuje jak przy moim użytkowaniu zachowywać będzie się bateria w X-ie. Wrócę do tej kwestii za 1-2 tygodnie.

Póki co, test możecie obejrzeć na YouTube.

 


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

chato73 napisał(a):

Ciekawe różnice pomiędzy X a 8+ … przecież one mają (ponoć) takie same bebechy?

X ma większą rozdzielczość i wbudowany system rozpoznawania twarzy i jej mimiki, więc i więcej zasobów procka, grafy i ramu na to idzie, a co za tym idzie użycie prądu wzrasta.

chato73 napisał(a):

No ale przecież wynik X’a – w tym teście – był lepszy od 8+ aż o 18% ;)

Rafal napisał(a):

Jestem zaskoczony baterią w IP X, normalnie użytkując IP 7 w połowie dnia miałem 50% baterii, a tutaj zaskoczenie w IP X o 20.00 godzinie mam jeszcze 50%

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK