iMagazine

Safari jest szybsze od Chrome |
S02E01 | (prawie) Codziennik

08/11/2017, 10:04 · · · 2

Zapraszam do pierwszego odcinka drugiego sezon (prawie) Codziennika, w którym zdecydowałem się zmienić formę i formułę.

Problemem z wideo jest to, że mam za dużo pomysłów, a za mało czasu na ich realizację – dążę do jak najlepszego wyniku końcowego i przez to spędzam godziny nad szczegółami, których prawdopodobnie nikt nie zauważy.

Pomysły i konstruktywna krytyka jak zwykle mile widziana.


W pierwszym odcinku zapraszam do poznania ciekawego wydarzenia, które wpłynęło na strukturę keynote Apple z WWDC 2017.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

chiefer napisał(a):

Mam wrażenie że Safari w nowej odsłonie nie radzi sobie dobrze z JS. Dla przykładu, zoomowanie stron FB i TT działa tragicznie. Mała rzecz a irytuje w codziennym użytkowaniu.

andig89 napisał(a):

Dla użytkowników to spoko przeglądarka, dla dev taka średnia. Brakuje paru opcji, ale generalnie bardzo zbliżona do Chrome’a.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK