iMagazine

Apple publikuje iOS 11.1.1

09/11/2017, 20:38 · · · 2

Dziś wieczorem Apple udostępniło dla wszystkich pomniejszą aktualizację iOS.

Wersja 11.1.1 wprowadza poprawki błędów, z czego naprawia jeden dość dokuczliwy głównie dla osób, które piszą po angielsku.

Otóż we wcześniejszych wersjach iOS 11 po wpisaniu dużej litery I była ona automatycznie podmieniona na jakiś znaczek. Apple wystosowało nawet o tymczasowe rozwiązanie tego problemu poprzez posłużenie się funkcją zastępowania tekstu. Na szczęście w iOS 11.1.1 ten problem już nie występuje.

Jak zwykle aktualizację tę znajdziecie w Ustawieniach → Ogólne → Uaktualnienia.

Oficjalna lista zmian:

– rozwiązuje problem dotyczący automatycznej korekty tekstu wpisywanego przy użyciu klawiatury,
– usuwa problem, w wyniku którego funkcja „Hej, Siri” przestawała działać.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

cees79 napisał(a):

Czy działa Wam w ios 11 odsłuchiwanie dyktafonu przez głośnik rozmów ? We wcześniejszych softach można było przełączać pomiędzy głośnikiem głównym (dolnym), a tym od rozmów (przy uchu). Teraz w dyktafonie w prawym górnym rogu jest tylko niebieski głośnik który odtwarza dźwięk na głos (w dolnym)

Tomek napisał(a):

Bez nowych Emoji?!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK