iMagazine

Dzień beta 3 – iOS 11.2, tvOS 11.2, watchOS 4.2 i macOS High Sierra 10.13.3

13/11/2017, 22:21 · · · 4

Apple udostępniło deweloperom kolejne wersje beta swoich systemów.

Spośród czterech systemów, które dziś otrzymały kolejne aktualizacje, największe widoczne zmiany dotyczą iOS. Reszta skupiła się na poprawkach błędów i optymalizacji.

Wracając do iOS, są dwie widoczne zmiany.

Pierwsza z nich dotyczy nowego wskaźnika informującego użytkowników iPhone’a X o tym, że Centrum sterowania znajduje się teraz u góry. Wygląda to tak:

Druga zmiana tyczy się przełączników Wi-Fi i Bluetooth w Centrum sterowania. Przy pierwszej próbie ich użycia po aktualizacji pojawią się teraz stosowne komunikaty dotyczące działania tych przełączników (czyli jak pewne pamiętacie, one nie wyłączają tych modułów, a tylko odłączają się od urządzeń do następnego dnia rano). A wygląda to tak:

P.S.: Zwróćcie uwagę na pojawienie się w tym komunikacie na iPhone’ie informacji o Apple Pencil.

Późniejsze użycie wspomnianych przełączników informuje o ich działaniu w skróconej formie w postaci napisu u góry ekranu:


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Bastek napisał(a):

Hej. Ostatnio przeglądałem AppStrore na ATV i zobaczyłem HBO ViP, zainstalowałem i działa ale wymaga zalogowania do usług ViP, Czy macie jakieś info o uruchomieniu usługi w PL? Pozdrawiam.

Pasazer13 napisał(a):

Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi update’ami iPhone 6 zacznie działać lepiej :(

januszp21 napisał(a):

apple pencil pojawia się zapewne dlatego że ten system dotyczy również ipada

Najrad napisał(a):

HighSierra 10.13.3 beta ??? A gdzie się podziała wersja 10.13.2? W update nadal wisi 10.13.1