iMagazine

iMagazine dostępny m.in. w hotelach InterContinental i Lufthansie!

16/11/2017, 10:03 · · · 5

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować Was, że iMagazine od tego miesiąca ma dodatkowe dwie, bardzo prestiżowe formy dystrybucji.

Dzięki MediaBox jesteśmy już w ponad 200 lokalizacjach na całym świecie oraz 14 w Polsce. Jesteśmy w trakcie wdrożenia. Docelowo będziemy dostępni w ponad 1100 miejscach, w 40 krajach, na 5 kontynentach. Oczywiście całkowicie za darmo.

Na ten moment w Polsce, jesteśmy dostępni w hotelach z grupy InterContinental, Radisson Blu, Hampton by Hilton, Vienna House oraz Business Lounge na lotnisku Kraków Balice.

Drugim, ogromnym obszarem naszej nowej dystrybucji jest rynek podróży lotniczych. Z platformy eJournals korzysta cała grupa Lufthansy (Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, Eurowings) oraz kilka innych linii lotniczych (m.in. Virgin Atlantic, AirBerlin, Oman Air) – w sumie tworząc potencjał ponad 130 milionów użytkowników rocznie.

Obie formy dystrybucji opierają się o wersje PDF. Będąc klientem w wyżej wymienionych miejscach (gościem hotelowym lub pasażerem), możecie pobierać nasze wydania, na swoje urządzenia mobilne lub komputery, logując się do dostępnej sieci WiFi.

Zapraszamy do korzystania w podróży również z tej formy pobierania naszego magazynu. Dajcie znać gdzie nas widzieliście!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Adam napisał(a):

Gratuluję :)

shpyo napisał(a):

Również gratuluję. Wszystko będzie po polsku?

Adalbert Freeman napisał(a):

tak po polsku

Paweł napisał(a):

Serdecznie gratuluje oby tak dalej jesteście the best :)

wloczynet napisał(a):

Super!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK