iMagazine

Aktualizacja Ulysses ze wsparciem dla iPhone’a X

23/11/2017, 13:45 · · · 1

Jeśli jesteście posiadaczami iPhone’a X i korzystacie z edytora tekstowego Ulysses, to w App Store pojawiła się aktualizacja, która wreszcie przynosi pełne wsparcie dla tego iUrządzenia.

Ulysses nareszcie wspiera iPhone’a X. Objawia się to zarówno w pełnym wykorzystaniu ekranu, jak i obsłudze Face ID, jeśli macie ustawione zabezpieczenie przed wejściem do tej aplikacji. Tekst w widoku podglądu jest teraz wyświetlany do samego dołu ekranu, a nad wskaźnikiem Home znajduje się licznik słów, który po dotknięciu można zamienić na inną wyświetlaną wartość.

Ponadto zmianie uległo wyświetlanie opcji dla linków, przypisów, czy zdjęć. Poprzednio, aby edytować te elementy, trzeba było dwukrotnie je dotknąć. Teraz wystarczy tylko jednokrotne wykonanie tej czynności. Poza tym obecnie okno edycji tych elementów wyświetla fragment tekstu przed i po danym elemencie.

Najnowsza aktualizacja dodała także wyświetlanie zdjęć dla plików PDF, jak również wprowadziła wiele poprawek i optymalizacji.

Ulysses dla iOS możecie pobrać z App Store, a następnie wykupić subskrypcję.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

MiL napisał(a):

To ktoś coś pisze na iPhonie?