iMagazine

Mujjo Single Layered Touchscreen Gloves na zimę

24/11/2017, 08:54 · · · 2

Upał trochę zelżał w ostatnich dniach. Zrobiło się na tyle zimno, przynajmniej w Warszawie, że musiałem odnaleźć swoje rękawiczki, które kupiłem pod koniec poprzedniego sezonu, specjalnie pod kątem używania ich z iPhone’em. Parę osób pytało się mnie na co się zdecydowałem. W zeszłym roku wybrałem Mujjo Single Layered Touchscreen Gloves.

Mujjo głownie możecie kojarzyć z pokrowców na iPhone’y, iPady lub MacBooki. Ale robią też bardzo fajne rękawiczki, oczywiście działające z ekranami dotykowymi.

Mają obecnie kilka modeli, od najprostszych bawełnianych, po dość drogie skórzane. Mujjo Single Layered Touchscreen Gloves mieszczą się w połowie stawki cenowej, choć ich cena od najtańszych jest wyższa raptem o 5 EUR.

Mujjo Single Layered Touchscreen Gloves bardzo dobrze leżą na ręce. Aby poprawić właściwości dotykowe, Mujjo wplotło w materiał, z którego wykonane są rękawiczki, srebrzone włókna nylonowe poprawiające przewodzenie.

Rękawiczki wykończone są skórą oraz mają magnetyczne zapięcie.

Od wewnętrznej strony, tej którą trzymamy telefon, znajdują się silikonowe wypustki, które znacząco poprawiają uchwyt. Dzięki nim nie ma opcji na wysunięcie się słuchawki z ręki. Jest to jeden, moim zdaniem, z „killer features” tych rękawiczek, tym bardziej w dobie szklanych pleców w telefonach.

Rękawiczki kosztują 30 EUR i są w pełni warte tej ceny. Polecam.

★ Mujjo Single Layered Touchscreen Gloves →


Dzisiaj (tj. 24.11.2017 r.) z okazji Black Friday możecie zakupić ten oraz inne produkty firmy Mujjo 20% taniej. Wystarczy, że przy płatności w sklepie Mujjo.com podacie kod promocyjny blackfriday. Promocja będzie trwała do 27.11.2017 r. włącznie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Tomek napisał(a):

Jeden duuży minus rękawiczek przez który nigdy ich nie kupię: są robione na małe chińskie rączki brak rozmiaru XL nie mówiąc o XXL

Dominik Łada napisał(a):

Well…po pierwsze Mujjo to…holenderska firma;-)

Po drugie mam ponad 190cm, mały nie jestem, a są na mnie dobre, a nie brałem największych.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK