iMagazine

Mujjo Full Leather Wallet Case dla iPhone X

25/11/2017, 10:21 · · · 2

Mając telefon za 5000 PLN, i to taki, który jest bardzo śliski ze względu na szklane plecy, naprawdę warto wyposażyć się w jakąś obudowę. Jeśli chcecie mieć przy okazji namiastkę…Apple Pay, może warto spojrzeć na Mujjo Full Leather Wallet Case.

Mujjo robi piękne, skórzane obudowy dla iPhone’ów. Nie inaczej jest tym razem. Super skóra. Śliczne kolory, których nie znajdziecie w ofercie Apple i do tego cena niższa niż w Cupertino.

Mujjo jest świadome problemów, które mieli z poprzednimi modelami pokrowców, dlatego kompletnie od podstaw przeprojektowali nowe obudowy dla iPhone’a X.

Od środka obudowa pokryta jest mikrofibrą.

Zewnętrzna strona to oczywiście skóra. Mamy też kieszonkę na kartę kredytową i/lub banknoty. Dzięki niej możemy płacić telefonem w terminalach zbliżeniowych…jeśli nasza karta, którą wsadziliśmy do kieszonki w obudowie jest zbliżeniowa…ehhh, kiedy wreszcie będzie w Polsce Apple Pay?

Obudowa jest kompatybilna z ładowaniem indukcyjnym. Zastanawiam się tylko, jaki wpływ na kartę płatniczą może mieć takie ładowanie. Nie odważyłem się położyć iPhone’a X na ładowarce z włożoną kartą w kieszonkę…

Swoją drogą pamiętajcie, że jeśli kupiliście obudowę przez stronę Mujjo i macie z nią jakiś problem, to zawsze możecie do nich napisać, a obudowa zostanie Wam wymieniona praktycznie od ręki na nową.

Mujjo Full Leather Wallet Case dla iPhone’a X kosztuje 49 EUR, czyli 10 EUR taniej niż apple’owy, skórzany pokrowiec.

★ Mujjo Full Leather Wallet Case dla iPhone X →


Z okazji Black Friday możecie zakupić ten oraz inne produkty firmy Mujjo 20% taniej. Wystarczy, że przy płatności w sklepie Mujjo.com podacie kod promocyjny blackfriday. Promocja trwa 24-27.11.2017 r. włącznie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dominikrz napisał(a):

„Namiastkę… Apple Pay”
Aż przykro się to czyta. Używam Apple Pay od dwóch lat, każdego dnia. Płace za metro, ubera, a także za zakupy w supermarkecie. Nie potrafię sobie wyobrazić, że użytkownicy iPhona w Polsce, w dalszym ciągu nie są w stanie dokonywać płatności przy pomocy ich iUrządzeń.
Do prawdy… w Polsce jak w lesie!

Dominik Łada napisał(a):

Tym bardziej, że Android Pay działa…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK