iMagazine

Cztery nowe reklamy iPhone X

27/11/2017, 21:43 · · · 3

Apple właśnie opublikowało nowe spoty promujące najnowszego iPhone’a.

Każda z reklam skupiona jest na wykorzystaniu twarzy użytkownika. Trzy z nich nawiązują do nowej funkcji odblokowania – Face ID. Pokazano, jak iPhone X bez problemu radzi sobie z rozpoznaniem twarzy zarówno w ciemności, jak i po wprowadzonych zmianach w wyglądzie. Poniżej możecie je obejrzeć:

Czwarta z reklam przedstawia sterowane twarzą emotikony, czyli Animoji. Zapewne większość z Was widziała początkowy bum wśród nowych nabywców iPhone’a X na wykorzystanie Animoji do zrobienia swoistego karaoke. Nie umknęło to uwadze Apple, które swój spot przygotowało właśnie w tym stylu:


P.S.: Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale w każdym z powyższych materiałów występują praktycznie same kobiety.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Adalbert Freeman napisał(a):

Nigdzie już nie ma białych facetów.

Kuba napisał(a):

białe kobiety i czarnoskórzy mężczyźni ;)

Ycbo napisał(a):

Bo to jest optymalne zadowolenie tychże kobiet.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK