iMagazine

iMagazine 1/2018 – Dziesięć!

31/12/2017, 15:15 · · · 1

Nie mogę w to uwierzyć – mija właśnie 10 lat, tak, dobrze czytacie – DZIESIĘĆ LAT, odkąd wydajemy dla Was najlepszy i najpopularniejszy magazyn apple’owy w Polsce!

Dokładnie 1 stycznia 2008 ukazał się pierwszy numer, jeszcze wtedy „Mojego Jabłuszka”. Zupełnie nowej jakości i nowego pomysłu w Polsce. Nikt przed nami nie wydawał magazynu o Apple pisanego przez zapaleńców, zlokalizowanego i w pełni dostosowanego do naszych realiów. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dorośliśmy i stale się rozwijamy. Mamy mnóstwo nowych pomysłów, które w związku z jubileuszem będziemy wprowadzać w nadchodzącym czasie. Dziękujemy, że jesteście z nami od tylu lat. Dziękujemy za wszystkie uwagi i komentarze, dzięki którym możemy się poprawiać i przygotowywać dla Was coraz lepszy magazyn. Obserwujcie nas i trzymajcie kciuki – obiecuję, że w najbliższym czasie dużo będzie się działo.

Korzystając z okazji chciałem życzyć Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku i oczywiście zapraszam do noworocznego numeru!


Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
droplet Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
droplet
Gość
droplet

Najlepszego!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK