iMagazine

iMagazine 1/2018 – Dziesięć!

31/12/2017, 15:15 · · · 1

Nie mogę w to uwierzyć – mija właśnie 10 lat, tak, dobrze czytacie – DZIESIĘĆ LAT, odkąd wydajemy dla Was najlepszy i najpopularniejszy magazyn apple’owy w Polsce!

Dokładnie 1 stycznia 2008 ukazał się pierwszy numer, jeszcze wtedy „Mojego Jabłuszka”. Zupełnie nowej jakości i nowego pomysłu w Polsce. Nikt przed nami nie wydawał magazynu o Apple pisanego przez zapaleńców, zlokalizowanego i w pełni dostosowanego do naszych realiów. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dorośliśmy i stale się rozwijamy. Mamy mnóstwo nowych pomysłów, które w związku z jubileuszem będziemy wprowadzać w nadchodzącym czasie. Dziękujemy, że jesteście z nami od tylu lat. Dziękujemy za wszystkie uwagi i komentarze, dzięki którym możemy się poprawiać i przygotowywać dla Was coraz lepszy magazyn. Obserwujcie nas i trzymajcie kciuki – obiecuję, że w najbliższym czasie dużo będzie się działo.

Korzystając z okazji chciałem życzyć Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku i oczywiście zapraszam do noworocznego numeru!


Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

Pobierz aplikację z App Store

Aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine, zapisz się do newslettera, a my prześlemy Ci linka do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

droplet napisał(a):

Najlepszego!